AZ LED má širokou nabídku nejrůznějších druhů LED osvětlení, které je díky svým úsporným parametrům stále oblíbenější jak u soukromých osob, tak u obchodních i výrobních firem. Ne každý ale ví, jaké osvětlení je právě pro jeho budovu nejvhodnější. Pokud si nejste jisti, kolik a jakých svítidel je potřeba, kde konkrétně by měla být umístěna a jaký by měla mít výkon, nechte si poradit. Právě proto je u AZ LED k dispozici odborné poradenství.

Máte-li zájem o návrh osvětlení, stačí vyplnit poptávkový formulář, a kromě kontaktních údajů v něm popsat, o jaký objekt se jedná a co od osvětlení očekáváte. Přímo do formuláře lze připojit přílohu, například plánek domu či kanceláře. Nabízíme pomoc s návrhy osvětlení interiéru, nebo připravíme návrh osvětlení exteriéru. Samozřejmě pracujeme nejen pro firmy, ale rádi připravíme i návrh osvětlení rodinného domu.  

Při přípravě takového návrhu samozřejmě nebereme v potaz jen estetické hledisko, tedy aby vybraná svítidla dobře ladila s interiérem či exteriérem budovy. Pro uživatele je hlavní dobře vidět, takže je nutné provést také výpočet osvětlení každé místnosti. To je velmi důležité, protože nevhodné osvětlení může nejen snižovat pracovní výkon, ale může nepříznivě ovlivňovat i odpočinek doma. V exteriérech i interiérech je samozřejmě dostatečné osvětlení také podmínkou bezpečného užívání daného prostoru. U komerčních objektů je navíc nezbytné dbát na příslušné české normy, takže je vhodné mít profesionální výpočet denního osvětlení i výpočet umělého osvětlení, aby firma nic nezanedbala.  A to platí samozřejmě i pro výpočet LED osvětlení, ať už jde o zcela nový objekt, nebo se rozhodnete vyměnit klasické žárovky za LED zdroje. Dokážeme vám také vypočítat, jaká bude při použití LED technologie konkrétní úspora elektrické energie proti původnímu osvětlení.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná