Alkalická baterie GP Ultra Plus 6LF22 (9V) 1ks

EMOS

Alkalická baterie GP Ultra Plus 9V (6LF22) s dlouhou výdrží a zvýšenou ochranou proti vytečení. Baterie je vhodná do ovladačů, hraček, dálkových mikrofonů, čidel. Více

Výrobce: EMOS Kód produktu: 1017511000

129 Kč s DPH
Na objednávku Sledovat dostupnost
ks
az led kontakt 608 500 122
az led mail info@az-led.cz
Potřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno

Popis produktu

Alkalická baterie GP Ultra Plus 6LF22 (9V) 1ks

Alkalické baterie GP Ultra+ představují opravdu silný hnací motor pro vaši elektroniku – mají až o 60 % více energie než obyčejné alkalické baterie. Proto udrží při životě i ta energeticky nejnáročnější zařízení, jako jsou kouřová čidla, bezdrátové mikrofony nebo hračky. Za 9V baterie Ultra+ si sice trošku připlatíte, ale v porovnání s tím, na jak dlouho vás zásobí energií, na nich jednoznačně vyděláte. Mají elektrody s vyšší vodivostí, než najdete v běžných jednorázových bateriích. Díky tomu jich spotřebujete mnohem méně než obyčejných alkalických baterií, čímž šetříte svou peněženku i životní prostředí. Např. mikrofon vám bezchybně rozezní na 18 hodin a kouřové čidlo zaktivují na 450 dní.

Tato nejvýkonnější řada alkalických baterií GP je opatřená ochranou proti vytečení. Tak je můžete používat, dokud mají dostatek energie k napájení vašeho zařízení, aniž by vytekly a poškodily vaši elektroniku.

Parametry produktu

Napětí 9 V
Druh baterie Alkalická
S akumulátorem Ne
Provozní teplota -20°C až +60°C
Napětí 9 V
Druh baterie Alkalická
S akumulátorem Ne
Provozní teplota -20°C až +60°C