Alkalická mikrotužková baterie GP Ultra Plus LR6 (AAA) 4ks

EMOS

Alkalická mikrotužková baterie GP Ultra Plus AAA (LR03) s dlouhou výdrží a zvýšenou ochranou proti vytečení, v balení po 4 kusech. Baterie jsou vhodné do ovladačů, hraček, svítilen, meteostanic, senzorů. Více

Výrobce: EMOS Kód produktu: 1017114000

139 Kč s DPH
Na objednávku Sledovat dostupnost
bal
az led kontakt 608 500 122
az led mail info@az-led.cz
Potřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno

Popis produktu

Alkalická mikrotužková baterie GP Ultra Plus LR03 (AAA) 4ks

Alkalické baterie GP Ultra+ představují opravdu silný hnací motor pro vaši elektroniku – mají až o 60 % více energie než obyčejné alkalické baterie. Proto udrží při životě i ta energeticky nejnáročnější zařízení, a mnohem déle, než jste zvyklí. Vybavte svou svítilnu, meteostanici, zdravotní pomůcku nebo oblíbenou hračku vašeho potomka bateriemi, na které je spoleh.Za mikrotužkové baterie Ultra+ si sice trošku připlatíte, ale v porovnání s tím, na jak dlouho vás zásobí energií, na nich jednoznačně vyděláte. Spotřebujete jich mnohem méně než obyčejných alkalických baterií, čímž šetříte svou peněženku i životní prostředí. Např. dětskou hračku oživí na 15 hodin a svítilnu rozzáří na 16 hodin.

Tato nejvýkonnější řada alkalických baterií GP je opatřená ochranou proti vytečení. Tak je můžete používat, dokud mají dostatek energie k napájení vašeho zařízení, aniž by vytekly a poškodily vaši elektroniku.

Parametry produktu

Napětí 1,5 V
Druh baterie Alkalická
S akumulátorem Ne
Provozní teplota -20°C až +54°C
Napětí 1,5 V
Druh baterie Alkalická
S akumulátorem Ne
Provozní teplota -20°C až +54°C