- Domů
- Dle sortimentu
- Kabely a příslušenství
- Drobný materiál
- Kabelová spojka 3x1,5 mm IP67
Kabelová spojka 3x1,5 mm IP67
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Kabelová spojka T 3x1,5 mm IP67 kód: CW133 | Skladem méně než 5 | 220 Kč 294 Kč |
Kabelová spojka 3x1,5 mm IP67
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Nedes spojka IP67/2way je optimální pro propojení kabelů v exteriérovém prostředí, včetně zahrabaní do země do hloubky 1 metr. Je vyrobena z extrémně odolného materiálu, který odolá i vysokým zátěžím.
Parametry produktu
| Napětí | 250 V |
|---|---|
| Krytí IP | IP67 |
| Maximální proud | 20 A |
| Max. vnitřní průměr kabelu | 2 x 3x1,5mm |
| Max. vnější průměr kabelu | 2 x 10mm |
| Přípustná hloubka do země | 1m |
| Přípustná teplota okolí | -40° - +105°C |
| Napětí | 250 V |
|---|---|
| Krytí IP | IP67 |
| Maximální proud | 20 A |
| Max. vnitřní průměr kabelu | 2 x 3x1,5mm |
| Max. vnější průměr kabelu | 2 x 10mm |
| Přípustná hloubka do země | 1m |
| Přípustná teplota okolí | -40° - +105°C |
Alternativní produkty6
Kabel CYSY 3x0,75 kulatý bílý
Rychlé info

Kabel CYSY 3x0,75 kulatý bílý
Kabel CYKY-J 3x2,5mm²
Rychlé info

Kabel CYKY-J 3x2,5 je tří žilový kabel, kde každá žíla má průřez 2,…
Kabel RGB kulatý 4x0,5mm2
Rychlé info

Vhodné pro RGB pásky. Barevně značené kabely usnadňují zapojení pásku…
| Černá | 18 Kč |
| Bílá | 18 Kč |
Skladem více než 200 ks
Kabel CCT plochý 3x0,35 mm²
Rychlé info

Kabel CCT 3x0,35 mm², vhodné pro CCT pásky. Barevně značené kabely…
Kabel CYKY-J 3x1,5mm²
Rychlé info

Kabel CYKY-J 3x1,5 je tří žilový kabel, kde každá žíla má průřez 1,…
Kabelová spojka T 3x1,5 mm IP67
Akce -25%
Rychlé info

Kabelová spojka T 3x1,5 mm IP67










