- Domů
- Dle sortimentu
- LED pásky a neony
- LED modul 12V 0,72W 743-160
LED modul 12V 0,72W 743-160
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-412 kód: 221-412 | Skladem více než 15 | 13 Kč | ||
![]() |
Rozbočovací krabice K12 85x85x40mm IP54 kód: 5002 | Na dotaz | 32 Kč |
LED modul 12V 0,72W 743-160
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED modul 12V 743-160 0,72W
LED moduly 12V 743-16 s výkonem 0,72W jsou určené pro světelnou reklamu a další LED aplikace. Moduly mají vysokou svítivost a dlouhou životnost. Krytí IP65 chrání modul před stříkající vodou, prachem a vlhkostí. Moduly jsou vybaveny samolepící folií pro snadné připevnění.
Tyto moduly jsou osazeny rozptylovými čočkami pro rovnoměrné nasvícení větší plochy.
Pro dosažení co nejdelší životnosti je potřeba zajistit cirkulaci vzduchu k čipům, aby nedocházelo k přehřívání.
LED moduly určené pro zadní osvit se nejčastěji používají k přímému podsvětlení vybraného průsvitného materiálu, například u podsvětlených cedulí. Zpravidla mají široké vyzařovací úhly, aby bylo světlo co nejlépe rozprostřeno po co největší ploše. Zároveň díky tomuto způsobu vyzařování nemusí být LED moduly instalovány těsně u sebe a nedochází přitom k vytváření tmavších míst.
K LED modulům doporučujeme dokoupit soumrakový spínač. Spínač zapne nebo vypne automaticky osvětlení podle úrovně intenzity světla, není nutno nastavovat čas sepnutí, pokud chcete zapnout osvětlení za šera či tmy, takže se nemusíte zabývat nastavením času. Jako příslušenství u nás naleznete taky LED zdroje kterými můžete LED moduly napájet.
Doporučená instalace při propustnosti materiálu 56%
| Hloubka (mm) lightboxu |
Vzdálenost (mm) |
Hustota |
Osvětlení (lux) |
| Dz=60 | Dx=100 Dy=80 | 167 | 4000-5000 |
| Dz=80 | Dx=120 Dy=80 | 104 | 2000-2500 |
| Dz=100 | Dx=140 Dy=100 | 71 | 1300-1600 |
| Dz=120 | Dx=160 Dy=120 | 52 | 1000-1200 |
| Dz=150 | Dx=190 Dy=150 | 36 | 700-900 |

Parametry produktu
| Příkon | 0,72 W |
|---|---|
| Příkon LED modulu | 0,72 W |
| Napětí | 12 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 65 lm, 70 lm |
| Délka | 74 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 75 Ra |
| LED čip | 2835 SMD San'an |
| Maximální délka jednostranného zapojení | 20 Ks |
| Počet LED | 3 ks |
| Svit | Zadní osvit |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 160° |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 0,72 W |
|---|---|
| Příkon LED modulu | 0,72 W |
| Napětí | 12 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 65 lm, 70 lm |
| Délka | 74 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 75 Ra |
| LED čip | 2835 SMD San'an |
| Maximální délka jednostranného zapojení | 20 Ks |
| Počet LED | 3 ks |
| Svit | Zadní osvit |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 160° |
| Životnost | 50 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED modul 12V 1,32W 4323-1060 studená bílá

LED modul 12V 1,5W 833-160

LED modul 12V 0,72W 3725-170

| Teplá bílá | 21 Kč |
| Studená bílá | 21 Kč |
LED modul RGB 12V 0,65W 873-160

Nástěnný LED profil - N14 bronzový

| 1000 mm | 65 Kč |
| 2000 mm | 130 Kč |
LED profil 2SP-S pro police - Stříbrný

| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
Nástěnný LED profil - P13-1 široký bílý

| 1000 mm | 240 Kč |
| 2000 mm | 480 Kč |
Trafo pro zapojení LED osvětlení INTELI 12V 200W vnitřní




















