- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Kempingové
- LED nabíjecí svítilna OSRAM 5W + Powerbanka 4000mA
LED nabíjecí svítilna OSRAM 5W + Powerbanka 4000mA
LED nabíjecí svítilna OSRAM 5W + Powerbanka 4000mA
Akce -25%
2 body do věrnostního systému
Novinka
Vystaveno na prodejně
Ruční LED nabíjecí svítilna o výkonu 5W s dvěma možnostmi svícení 5W OSRAM P8 + 5W COB se světelným tokem 400Lm + 300Lm. Svítilna se dá taky použit jako powerbanka s kapacitou 4000mA. Svítilna má rozměry 193 x 99. Více
Výrobce: Nedes Kód produktu: FS02R
649 Kč
s DPH
Původní cena 865 Kč,
Ušetříte
25% (216 Kč)
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED nabíjecí svítilna OSRAM 5W + Powerbanka 4000mA
Ruční svítilna s dvouma možnostnma svícení. Svítilna má funkci powerbanky s kapacitou 4000mA. LED jsou nevyměnitelné.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Zdroj světla | 5W OSRAM P8 + 5W COB |
| Krytí | IPX4 |
| Světelný tok | 400Lm + 300Lm |
| Napájení | Li-Ion-4000mA (obsahuje) |
| Funkce světla | 5W LED 100% / 5W LED 50% / 5W COB 100% / vypnuto |
| Funkce Powerbank | ano |
| Senzor | ne |
| Focus | ne |
| Materiál | PC-ABS, pogumované |
| Dosvit | 150 m |
| Hmotnost | 440 g |
| Příkon | 5 W |
|---|---|
| Napětí | 5 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 300 lm, 400 lm |
| Délka | 193 mm |
| Šířka | 99 mm |
| Krytí IP | IP40 |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Materiál | Plast |
| S akumulátorem | Ano |
Návod k použití (pdf, 6.1 MB)
Alternativní produkty8
COB LED pracovní reflektor 2000 lm 360°
Rychlé info

COB LED reflektor 2000 lm s funkcí powerbanky 8000 mAh černý/zelený.…
L spojka COB 1barva 8mm
Rychlé info

L spojka COB 8mm pro jednobarevné COB LED pásky
COB LED pracovní reflektor 600 lm IP44
Rychlé info

COB LED reflektor 600 lm s funkcí powerbanky 3000 mAh černý/zelený.…
Spojka COB CCT 10mm
Rychlé info

Spojka COB 10mm pro CCT COB LED pásky
L spojka COB CCT/RGB 10mm
Rychlé info

L spojka COB 10mm pro CCT nebo RGB COB LED pásky
Přípojka COB CCT 10mm s kabelem
Rychlé info

Přípojka COB 10mm s kabelem pro CCT COB LED pásky
Nástěnný LED profil - N14 bronzový

Nejoblíbenější hliníkový profil N14 je nezbytnou součástí při…
| 1000 mm | 65 Kč |
| 2000 mm | 130 Kč |
Skladem více než 200 ks
Silikonový profil NEON S1212 stranový
Rychlé info

Silikonový profil hranatý NEON S1212 stranový určený pro instalaci s…













