- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Nouzové
- LED nouzové svítidlo LEL401 3W 170lm
LED nouzové svítidlo LEL401 3W 170lm
LED nouzové svítidlo LEL401 3W 170lm
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Nouzové stropní LED svítidlo LEL401 3W, 170lm, 6000K 256x90x51
Nouzové osvětlení o spotřebě 3W a svítivosti 170lm zajišťuje osvětlení pro bezpečnou evakuaci osob z budovy.
Více nouzových svítidel naleznete ZDE.
Balení obsahuje
- Bezpečtnostní nálepky (piktogramy)
- Šrouby a výložky na povrchovou montáž
Vlastnost
- Svícení po výpadku
- Pohotovostní doba svícení 3 hod
- Vyhovuje normě ČSN EN 60598-2-22
- Svícení v průběhu nabíjení
Použití
Nouzové LED svítidlo je určenéné na povrchovou montáž, převážně nad nouzové východy.
Parametry produktu
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 170 lm |
| Délka | 256 mm |
| Šířka | 51 mm |
| Výška | 90 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Thermal PC |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 170 lm |
| Délka | 256 mm |
| Šířka | 51 mm |
| Výška | 90 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Thermal PC |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 50 000 hod. |
Montážní návod (pdf, 1.2 MB)
Alternativní produkty6
LED vestavné svítidlo TAXI SMD P C/M čtverec
Novinka
Rychlé info

LED svítidlo vestavné ke schodům, 0,6W, 230V
| Teplá bílá | 349 Kč |
| Denní bílá | 349 Kč |
Skladem více než 15 ks
Panel pro nouzové svítidlo SafeLite 20
Novinka
Rychlé info

Panel pro nouzové svítidlo SafeLite 20 ve třech variantách.…
| 1 | 396 Kč |
| 2 | 396 Kč |
| 3 | 396 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo Revos R 3W IP65 černá

LED nástěnné a fasádní svítidlo Revos R v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 038 Kč |
| Denní bílá | 1 038 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo 18W LENS P TRICOLOR 345mm s MV čidlem

LED svítidlo LENS P s mikrovlným čidlem o výkonu 18W umožňuje…
1 412 Kč
Na dotaz ks
Stropní LED svítidlo Lada 2-5x E27 250-600mm černá
Novinka
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Lada v černém provedení s objímkami E27. LED…
| 250 mm | 1 430 Kč |
| 400 mm | 2 044 Kč |
| 600 mm | 3 583 Kč |
Na dotaz ks
Nouzové LEDsvítidlo SafeLite SL20, 100lm, 1H
Novinka
Rychlé info

Nouzové jednostranné LED svítidlo SafeLite SL20, se svítivostí 100 lm…
| IP42 | 964 Kč |
| IP65 | 1 134 Kč |
Skladem méně než 5 ks











