- Domů
- Dle sortimentu
- LED pásky a neony
- LED nouzový modul kit EM20W 2000mA
LED nouzový modul kit EM20W 2000mA
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-412 kód: 221-412
|
Skladem více než 10 | 13 Kč | ||
![]() |
Rozbočovací krabice K12 85x85x40mm IP54 kód: 5002
|
Na dotaz | 32 Kč |
LED nouzový modul kit EM20W 2000mA
608 500 122
info@az-led.czVarianty3
| Barva světla | Dostupnost | Cena s DPH | Množství | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Skladem více než 200 | 370 Kč | |||
![]() |
Skladem více než 200 | 370 Kč | |||
![]() |
Skladem více než 100 Sledovat dostupnost | 370 Kč |
Popis produktu
LED nouzový modul kit EM20W 2000mA
Magnetický nouzový LED modul je ideální pro osvětlení ve chvíli, kdy dojde k výpadku elektrického napájení. Tento výkonný modul s výkonem 3,5 wattů vydrží svítit až 2 hodiny v nouzovém režimu. Navržený je tak, aby jeho instalace byla snadná a může být použit pro modernizaci stropního osvětlení.
Jeho rychlá a jednoduchá instalace spočívá v demontáži starých světelných zdrojů, například patic E27, a následném připevnění na kovový povrch svítidla pomocí tří integrovaných magnetů na LED modulu. Alternativně je také možné modul připevnit pomocí šroubů přes otvory v jeho desce.
LED modul nabízíme ve 3 variantách (3000K) teplá bílá se svítivostí 2350lm, (4000K) denní bílá se svítivostí 2400lm a (6000K) studená bílá se svítivostí 2450lm.
Více LED modulů naleznete ZDE.
Z bezpečnostních důvodů svěřte montáž odborníkovi.
Parametry produktu
| Příkon LED modulu | 20 W |
|---|---|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4500 K, 6000 K |
| Světelný tok | 2350 lm, 2400 lm, 2450 lm |
| Průměr | 220 mm |
| Výška | 28 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Délka kabelu | 10 cm |
| Druh baterie | Lithiová |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 160° |
| Typ baterie | Li-ion 3,7V, 2000mAh |
| Vstupní napětí | 230V AC |
| Životnost | 25 000 hod. |
| Doba svitu nouz. režimu | 2h |
| Doba nabíjení baterie | 24h |
| Příkon LED modulu | 20 W |
|---|---|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4500 K, 6000 K |
| Světelný tok | 2350 lm, 2400 lm, 2450 lm |
| Průměr | 220 mm |
| Výška | 28 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Délka kabelu | 10 cm |
| Druh baterie | Lithiová |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 160° |
| Typ baterie | Li-ion 3,7V, 2000mAh |
| Vstupní napětí | 230V AC |
| Životnost | 25 000 hod. |
| Doba svitu nouz. režimu | 2h |
| Doba nabíjení baterie | 24h |
Alternativní produkty8
LED svítidlo Vanda R8 8W IP20 bílá

| Teplá bílá | 476 Kč |
| Denní bílá | 476 Kč |
Nájezdové svítidlo ROGER 1W LED12 6000-6500K IP66

LED svítidlo Revos 2S 6W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 267 Kč |
| Denní bílá | 1 267 Kč |
Dezinfekční lampa UVC-PROTECT 36W

LED vánoční nano řetěz zelený 15m venkovní s časovačem

| Teplá bílá | 449 Kč |
| Jantárová | 449 Kč |
| Vícebarevná | 198 Kč |
LED Classic A60 E27 825 GOLD ND

| 35 W | 130 Kč |
| 48 W | 160 Kč |
Spojka přímá pro pásek HVS230

Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 3000K černá

| 400 mm | 2 779 Kč |
| 600 mm | 5 036 Kč |
| 800 mm | 7 060 Kč |








