- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Přisazené
- LED panel čtverec přisazený 24W 300x300mm
LED panel čtverec přisazený 24W 300x300mm
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Stmívatelný zdroj pro 24W panel kód: 10292
|
Skladem více než 200 | 299 Kč | ||
|
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-413 kód: 221-413
|
Skladem více než 10 | 14 Kč | |||
|
Rám pro LED panel 300x300mm stříbrný kód: APLED/00001
|
Na dotaz | 666 Kč | Poptávka |
LED panel čtverec přisazený 24W 300x300mm
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED panel čtverec přisazený 24W 300x300mm
Přisazené LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Svítidlo je k dispozici s bílým rámečkem a variantami barvy světla teplá bílá (2800K), denní bílá (4500K) a studená bílá (6000K). LED panel je vyroben tak, aby nebyly vidět jednotlivé LEDky (čipy) při rozsvícení. Instalace svítidla je možná na strop i na stěnu. Výhodou je možnost častého spínání, vysoká životnost až 50.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%. Součástí balení je nestmívatelný napáječ. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Pokud budete potřebovat tento panel stmívat musíte si u nás zakoupit stmívatelný zdroj, který vyměníte za zdroj, který je součástí balení. Po výměně zdrojů lze panel stmívat elektronickým triakovým stmívačem z naší nabídky. Máte dvě možnosti použití Triakový dálkový RF stmívač nebo Triak 11EU 230V - dotykový ovladač.
Více přisazených svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 24 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 125 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2800 K, 4500 K, 6000 K |
| Světelný tok | 1850 lm, 1900 lm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 40 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >82 Ra |
| LED čip | Epistar SMD 2835 |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Stmívatelný | Ano, Ne |
| Světelný úhel | 170° |
| Umístění | Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 24 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 125 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2800 K, 4500 K, 6000 K |
| Světelný tok | 1850 lm, 1900 lm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 40 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >82 Ra |
| LED čip | Epistar SMD 2835 |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Stmívatelný | Ano, Ne |
| Světelný úhel | 170° |
| Umístění | Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED trubice T8 HBN 60cm 8W

| Teplá bílá | 145 Kč |
| Denní bílá | 109 Kč |
| Studená bílá | 145 Kč |
LED Svítidlo VARIUS WB 40W 1200mm denní bílá

LED trubice T8 HBN 150cm 20W

| Teplá bílá | 175 Kč |
| Denní bílá | 175 Kč |
| Studená bílá | 175 Kč |
LED Svítidlo POLY 32W 1200mm denní bílá

LED modul 230V 2W 7716-160

LED pásek 230V3 230V

| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
| Červená | 99 Kč |
| Modrá | 99 Kč |
| Zelená | 99 Kč |
Nástěnný LED profil - N14 bronzový

| 1000 mm | 65 Kč |
| 2000 mm | 130 Kč |
Nástěnný LED profil - P13-1 široký stříbrný

| 1000 mm | 150 Kč |
| 2000 mm | 300 Kč |









