- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Přisazené
- LED panel čtverec přisazený 4000K bílá
LED panel čtverec přisazený 4000K bílá
LED panel čtverec přisazený 4000K bílá
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED panel čtverec přisazený 4000K bílá
LED panel určený pro přisazenou montáž na strop i na stěnu. Díky bočnímu nasvětlování nejsou jednotlivé LEDky při rozsvícení viditelné. LED panely nabízíme v denní bílé (4000K) barvě světla v několika variantách. Od rozměru 120x120mm do 300x300mm s příkonem od 6W do 24W a svítivostí od 420lm do 1850lm. LED panel nabízí kvalitní osvětlení interiérových prostor a velmi efektní rozptyl světla. Obvodový plášť je ze slitiny hliníku v bílém nástřiku.
Více přisazených svítidel naleznete ZDE.
Použití
LED panel kulatý je svítidlo, které je určené do interiéru. Svítidlo je vhodné pro osvětlení kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, pracovny, chodby nebo jako hotelové osvětlení. Naopak svítidlo není vhodné do prašných a vlhkých místností, jako jsou třeba dílny a sklepní prostory.
Parametry produktu
| Příkon | 6 W, 12 W, 18 W, 24 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 420 lm, 960 lm, 1520 lm, 1850 lm |
| Délka | 120 mm, 172 mm, 225 mm, 300 mm |
| Šířka | 120 mm, 172 mm, 225 mm, 300 mm |
| Výška | 35 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| LED čip | Epistar SMD 2835 |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 170° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 6 W, 12 W, 18 W, 24 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 420 lm, 960 lm, 1520 lm, 1850 lm |
| Délka | 120 mm, 172 mm, 225 mm, 300 mm |
| Šířka | 120 mm, 172 mm, 225 mm, 300 mm |
| Výška | 35 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| LED čip | Epistar SMD 2835 |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 170° |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty7
LED lineární svítidlo BAGON B60 přisazené 18W 60cm

| Teplá bílá | 299 Kč |
| Denní bílá | 299 Kč |
| Studená bílá | 299 Kč |
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm bílý

| Teplá bílá | 432 Kč |
| Denní bílá | 432 Kč |
LED panel QUADRA LONG CLASSIC 72W 1200x600mm stříbrný

| Teplá bílá | 3 335 Kč |
| Denní bílá | 3 335 Kč |
| Studená bílá | 3 335 Kč |
LED panel čtverec přisazený 24W 300x300mm

| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
LED vestavné svítidlo TORO R9 9W

| Žárovkové světlo | 567 Kč |
| Teplá bílá | 567 Kč |
| Denní bílá | 567 Kč |
LED panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm stříbrný

| Teplá bílá | 1 268 Kč |
| Denní bílá | 1 268 Kč |
| Studená bílá | 1 268 Kč |
Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 3000K chrom

| 145 mm | 455 Kč |
| 220 mm | 774 Kč |







