- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- LED panel kulatý do podhledu 6W 120mm
LED panel kulatý do podhledu 6W 120mm
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Vykružovací vrták stavitelný 40 - 300 mm Silverline kód: 427644 | Na dotaz | 569 Kč | ||
![]() |
Vykružovací sada 40-200 mm s krytem kód: QSK200
|
Na dotaz | 1 585 Kč | ||
![]() |
Stmívatelný zdroj pro 6W panel kód: 10289
|
Skladem více než 200 | 159 Kč | ||
|
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-413 kód: 221-413
|
Skladem více než 10 | 14 Kč |
LED panel kulatý do podhledu 6W 120mm
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED panel kulatý do podhledu 6W 120mm
Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Svítidlo je k dispozici s bílým rámečkem a variantami barvy světla teplá bílá (2800K), denní bílá (4500K) a studená bílá (6000K). LED panel je vyroben tak, aby nebyly vidět jednotlivé LEDky (čipy) při rozsvícení.Velkou výhodou tohoto svítidla je malá montážní hloubka, která je pouhých 22 mm (v úvahu je třeba brát rozměr externího napáječe).
Výhodou je také možnost častého spínání, vysoká životnost až 50.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%. Součástí balení je nestmívatelný napáječ a pružiny pro uchycení do podhledu. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Pokud budete potřebovat tento panel stmívat musíte si u nás zakoupit stmívatelný zdroj, který vyměníte za zdroj, který je součástí balení. Po výměně zdrojů lze panel stmívat elektronickým triakovým stmívačem z naší nabídky. Máte dvě možnosti použití Triakový dálkový RF stmívač nebo Triak 11EU 230V - dotykový ovladač.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2800 K, 4500 K, 6000 K |
| Průměr | 120 mm |
| Výška | 10 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| LED čip | Epistar SMD 2835 |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Montážní otvor (průměr) | 108 mm |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 170° |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2800 K, 4500 K, 6000 K |
| Průměr | 120 mm |
| Výška | 10 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| LED čip | Epistar SMD 2835 |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Montážní otvor (průměr) | 108 mm |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 170° |
| Životnost | 50 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED panel kulatý do podhledu 12W 171mm

| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
LED panel kulatý přisazený 24W 300mm

| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
LED Svítidlo POLY 47W 1500mm denní bílá

LED Svítidlo VARIUS WB 36W 600mm denní bílá

LED panel čtverec do podhledu 12W 171x171mm

| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
LED panel kulatý přisazený 18W 220mm

| Teplá bílá | 220 Kč |
| Denní bílá | 220 Kč |
| Studená bílá | 220 Kč |
Nástěnný LED profil - N14 stříbrný

| 1000 mm | 55 Kč |
| 2000 mm | 110 Kč |
LED profil 2SP-B pro police - Bronz

| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |














