- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Do rastrových stropů
- LED panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm bílý
LED panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm bílý - Barva světla: Denní bílá
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Rám pro LED panel 600x600mm bílý kód: 07330899 | Skladem více než 5 | 565 Kč 956 Kč | ||
![]() |
Závěsná lanka pro LED panely kód: 10227
|
Skladem více než 200 | 130 Kč | ||
|
Pružiny pro LED panely kód: 102285
|
Na dotaz | 59 Kč | |||
|
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-413 kód: 221-413
|
Skladem více než 10 | 14 Kč | |||
|
Rám pro LED panel 600x600mm stříbrný kód: LEDKO/00080
|
Na dotaz | 661 Kč |
LED panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm bílý - Barva světla: Denní bílá
hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
5 bodů do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED Panel QUADRA BASIC 40W 600x600mm bílý
LED Panel 40W QUADRA BASIC 600x600mm bílý nabízíme ve variantách teplá, denní a studenná bílá. Svými parametry se jedná o jeden z nejlepších panelů s poměrem cena a výkon na trhu. Inovativní design splňuje požadavky současných estetických a technických norem. Panel je v základu připraven pro výměnu stávajícího osvětlení v kazetových stropech modulu 600x600mm, po dokoupení příslušenství jej lze na lanka, namontovat do sádrokartonu nebo přisadit na stěnu či strop.
Parametry produktu
| Příkon | 40 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 200 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Světelný tok | 3100 lm, 3200 lm, 3300 lm |
| Délka | 595 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 10 mm |
| Krytí IP | IP41 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +55°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 40 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 200 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K, 6000 K |
| Světelný tok | 3100 lm, 3200 lm, 3300 lm |
| Délka | 595 mm |
| Šířka | 595 mm |
| Výška | 10 mm |
| Krytí IP | IP41 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +55°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED svítidlo Leon IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Leon v černém provedení. Svítidlo…
| Teplá bílá | 1 836 Kč |
| Denní bílá | 1 836 Kč |
Na dotaz ks
LED žárovka 15-100W 2700K 200° E27
Rychlé info

LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
Vestavný LED panel DUO 6W+3W 145mm
Rychlé info

Vestavný LED panel LED DUO R6W o průměru 145 mm o výkonu 6W + 3W ,…
Nástěnné LED svítidlo Freja
Rychlé info

Nástěnné LED svítidlo Freja o výkonu 3W o svítivosti 200lm a teplou…
| Černá | 1 539 Kč |
| Bílá | 1 539 Kč |
Na dotaz ks
LED vestavné svítidlo TORO R9 9W
Rychlé info

LED podhledové svítidlo o rozměrech 120x25mm a příkonu 9W je…
| Žárovkové světlo | 567 Kč |
| Teplá bílá | 567 Kč |
| Denní bílá | 567 Kč |
Na dotaz ks
Vidlice lomená plochá 230V bílá
Rychlé info

Vidlice úhlová pro prodlužovací kabel, bílá
LED svítidlo Kronos 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Kronos v černém provedení o výkonu 9W…
| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |
Na dotaz ks
Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 3000K bílá
✴︎ Doporučujeme
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Fany v bílém provedení s teplou bílou (3000K)…
| 400 mm | 2 620 Kč |
| 600 mm | 4 621 Kč |
| 800 mm | 6 477 Kč |
Skladem poslední kus ks






