- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm bílý
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm bílý
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm bílý
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm bílý
Vestavné svítidlo SQUARE BASIC je určeno k osvětlení interiéru, ve svítidlu je použita technologe LED String. Svítidlo je k dispozici s bílým rámečkem a variantami barvy světla teplá bílá (3000K) nebo denní bílá (4000K).
Velkou výhodou tohoto svítidla je malá montážní hloubka, která je pouhých 13 mm (v úvahu je třeba brát rozměr externího napáječe).
Výhodou je také možnost častého spínání, vysoká životnost až 50.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%. Součástí balení je nestmívatelný napáječ a přidělané pružiny pro uchycení do podhledu. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 12 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 75 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K |
| Světelný tok | 1100 lm, 1200 lm |
| Délka | 170 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 21 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Vestavné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 12 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 75 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K |
| Světelný tok | 1100 lm, 1200 lm |
| Délka | 170 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 21 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Vestavné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED panel SQUARE BASIC 6W 120x120mm stříbrný
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o velikosti 120x120mm ve stříbrné barvě…
| Teplá bílá | 532 Kč |
| Denní bílá | 532 Kč |
Na dotaz ks
Classic LEDbulb ND 11.5-100W A67 E27 827 FR
Rychlé info

Světelné LED zdroje značky Philips Deco Classic jsou navrženy jako…
LED panel SQUARE BASIC 6W 120x120mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o velikosti 120x120mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 282 Kč |
| Denní bílá | 282 Kč |
Na dotaz ks
LED panel RONDO BASIC 6W 120mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 120mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 270 Kč |
| Denní bílá | 270 Kč |
Na dotaz ks
LED panel RONDO CLASSIC 12W 175mm stříbrný Teplá bílá
Rychlé info

LED Panel RONDO CLASSIC o průměru 175mm je určen do sádrokartonu.…
285 Kč
Na dotaz ks
LED lampička BIANCA 8W 400lm 4000K s klipem černá
Akce -25%
Rychlé info

Stolní lampička BIANCA s integrovaným LED zdrojem s příkonem 8W a…
LED panel RONDO BASIC 12W 170mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 170mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 402 Kč |
| Denní bílá | 402 Kč |
Na dotaz ks
LED panel kulatý přisazený 24W 300mm
✴︎ Doporučujeme
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 300mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
Skladem více než 200 ks









