- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm stříbrný
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm stříbrný - Barva světla: Teplá bílá
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm stříbrný - Barva světla: Teplá bílá
Novinka
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm stříbrný
Vestavné svítidlo SQUARE BASIC je určeno k osvětlení interiéru, ve svítidlu je použita technologe LED String. Svítidlo je k dispozici se stříbrným rámečkem a variantami barvy světla teplá bílá (3000K) nebo denní bílá (4000K).
Velkou výhodou tohoto svítidla je malá montážní hloubka, která je pouhých 13 mm (v úvahu je třeba brát rozměr externího napáječe).
Výhodou je také možnost častého spínání, vysoká životnost až 50.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%. Součástí balení je nestmívatelný napáječ a přidělané pružiny pro uchycení do podhledu. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 12 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 75 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K |
| Světelný tok | 1100 lm, 1200 lm |
| Délka | 170 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 21 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Vestavné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 12 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 75 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K |
| Světelný tok | 1100 lm, 1200 lm |
| Délka | 170 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 21 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Vestavné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
Stmívatelný zdroj pro 6W panel
Novinka
Rychlé info

Stmívatelný zdroj pro 6W LED panel. Stmívání dnes patří k velmi…
LED panel 8W SQUARE CLASSIC SLIM 90x90mm bílý Denní bílá
Novinka
Rychlé info

Hranaté LED svítidlo v bílém provedení s denní bílou (4000K) barvou…
351 Kč
Na dotaz ks
LED panel RONDO BASIC 6W 120mm stříbrný
Novinka
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 120mm ve stříbrné barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 348 Kč |
| Denní bílá | 496 Kč |
Na dotaz ks
LED panel kulatý do podhledu 24W 300mm

LED Panel do podhledu o průměru 300mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 289 Kč |
| Denní bílá | 289 Kč |
| Studená bílá | 289 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel vestavný kulatý 18W 185mm IP65

Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Díky krytí IP…
LED panel čtverec do podhledu 6W 120x120mm
Novinka
Rychlé info

Zápustný 6W LED panel o rozměru 120x120mm s bílým rámečkem určený do…
| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED lampička ALICE 5W 300lm 4000K stmívatelná bílá

Stolní lampička ALICE s integrovaným LED zdrojem s příkonem 5W a…
Stmívatelný zdroj pro 12W panel
Novinka
Rychlé info

Stmívatelný zdroj pro 12W LED panel. Stmívání dnes patří k velmi…

