- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- LED panel SQUARE BASIC 6W 120x120mm stříbrný
LED panel SQUARE BASIC 6W 120x120mm stříbrný
LED panel SQUARE BASIC 6W 120x120mm stříbrný
2 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED panel SQUARE BASIC 6W 120x120mm stříbrný
Vestavné svítidlo SQUARE BASIC je určeno k osvětlení interiéru, ve svítidlu je použita technologe LED String. Svítidlo je k dispozici se stříbrným rámečkem a variantami barvy světla teplá bílá (3000K) nebo denní bílá (4000K).
Velkou výhodou tohoto svítidla je malá montážní hloubka, která je pouhých 13 mm (v úvahu je třeba brát rozměr externího napáječe).
Výhodou je také možnost častého spínání, vysoká životnost až 50.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%. Součástí balení je nestmívatelný napáječ a přidělané pružiny pro uchycení do podhledu. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 60 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K |
| Světelný tok | 550 lm, 600 lm |
| Délka | 120 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 21 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Vestavné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 6 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 60 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K |
| Světelný tok | 550 lm, 600 lm |
| Délka | 120 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 21 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Difúzní deska PMMA, Slitina hliníku |
| Předřadník | Standard |
| Produktová řada | Basic |
| Provedení | Hranaté |
| Provozní teplota | -40°C až +30°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Vestavné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
Ovladač dimLED OV TRIAK KNS
Série dimLED
Rychlé info

Nástěnný jednokanálový radiofrekvenční ovladač v kombinaci s…
| Černá | 799 Kč |
| Bílá | 950 Kč |
Skladem více než 100 ks
LED vestavné svítidlo TORO S9 9 W
Rychlé info

LED podhledové svítidlo o rozměrech 120x120x25mm a příkonu 9W je…
| Žárovkové světlo | 567 Kč |
| Teplá bílá | 567 Kč |
| Denní bílá | 567 Kč |
Na dotaz ks
LED panel čtverec do podhledu 12W 171x171mm
-2%
Rychlé info

LED Panel do podhledu o rozměru 171x171mm s bílým rámečkem je určen…
| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
Skladem více než 200 ks
Dálkový ovladač na RGB LED pásky 230V-28B
230V
Rychlé info

Programovatelný radiofrekvenční přijímač s ovladačem 230V-28B pro…
LED panel RONDO BASIC 6W 120mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 120mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 270 Kč |
| Denní bílá | 270 Kč |
Na dotaz ks
Classic LEDbulb ND 8.5-75W A60 E27 827 FR
Rychlé info

Světelné LED zdroje značky Philips Deco Classic jsou navrženy jako…
LED panel SQUARE BASIC 12W 170x170mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o velikosti 170x170mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 432 Kč |
| Denní bílá | 432 Kč |
Na dotaz ks
LED panel vestavný kulatý 11W 125mm IP65
Voděodolný
Rychlé info

Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Díky krytí IP…
| Teplá bílá | 449 Kč |
| Denní bílá | 369 Kč |
Na dotaz ks









