- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Prachotěsné
- LED prachotěsné svítidlo WT060C LED36S/840 PSU TW1 33W
LED prachotěsné svítidlo WT060C LED36S/840 PSU TW1 33W
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Pohybové čidlo IS15-IP65 kód: PX849.6079386161714 | Skladem více než 200 | 230 Kč | ||
![]() |
Pohybové čidlo-radarové MS2-N kód: 06822
|
Skladem více než 200 | 330 Kč | ||
![]() |
PIR pohybové čidlo mini infra se sondou kód: 06827
|
Skladem více než 200 | 180 Kč | ||
|
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-413 kód: 221-413
|
Skladem více než 10 | 14 Kč |
LED prachotěsné svítidlo WT060C LED36S/840 PSU TW1 33W
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED prachotěsné svítidlo WT060C LED36S/840 PSU TW1 33W denní bílá
Svítidlo TW060C je skvělá volba pro náhradu nejrozšířenějších prachotěsných svítidel se zářivkami.
Unikátní bezklipový korpus, čipy usazené na kovovém integrovaném chladiči a kompaktní vzhled, to vše činí prachotěsné svítidlo prostě neodolatelným. Svítidlo disponuje vysokou mechanickou odolností IK08, kryt je vyroben z polykarbonátu. Svítidlo je průchodné s velmi jednoduchým zapojením.
Možností zapojení je několik, můžete svítidlo přisadit na stěnu, přímo na strop nebo zavěsit na lanka. Výkonné led čipy zaručují vysoký světelný výkon 100lm/W a dlouhou životnost dosahující 30.000hod.
Více prachotěsných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 36 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 72 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 75 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +35°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Svítivost na 1W | 100 lm |
| Umístění | Nástěnné, Stropní, Závěsné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 36 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 72 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 75 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Provozní teplota | -20°C až +35°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Svítivost na 1W | 100 lm |
| Umístění | Nástěnné, Stropní, Závěsné |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 30 000 hod. |
Produktový list (pdf, 336.4 kB)
Alternativní produkty8
LED svítidlo 18W LENS PP TRICOLOR 345mm s MV čidlem

LED svítidlo LENS PP s mikrovlným čidlem o výkonu 18W umožňuje…
1 280 Kč
1 600 Kč
Na dotaz ks
LED svítidlo 12-24W LENS PP TRICOLOR PREMIUM 285-400mm
Tricolor
Rychlé info

LED svítidlo LENS PP umožňuje nastavení barvy světla 3000-6000K.…
| 12 W | 789 Kč |
| 18 W | 1 088 Kč |
| 24 W | 1 238 Kč |
Na dotaz ks
LED žárovka 15-100W 2700K 200° E27
Rychlé info

LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
Přisazené LED svítidlo ANDROMEDE R 14W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED stropní a nástěnné svítidlo Andromede R o výkonu 14W nabízíme ve…
| Teplá bílá | 2 415 Kč |
| Denní bílá | 2 415 Kč |
Na dotaz ks
Dezinfekční lampa UVC-PROTECT 36W
Rychlé info

Dezinfekční UVC lampa 36W, 230V, IP20, vyzařovací úhel 360°, rozměry…
LED svítidlo Framus W 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Framus W v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo CALA 12 E 12W 4000K IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 12E 12W s nouzovým modulem nahradí starší svítidla…
Nástěnné LED svítidlo CUBE 3W 4000K IP65 bílá
Voděodolný
Rychlé info

1 633 Kč
Na dotaz ks







