- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Reflektory
- LED reflektor Slim 30W 4000K IP65 s PIR čidlem černý
LED reflektor Slim 30W 4000K IP65 s PIR čidlem černý
LED reflektor Slim 30W 4000K IP65 s PIR čidlem černý
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
- LED venkovní reflektor je vyroben z vysoce kvalitního hliníku s antikorózním nátěrem spolu s 4.0mm tvrzeným reflexním anti oslnivým sklem.
- Vysoké IP65 chrání svítidlo proti intenzivně tryskající vodě a částečně také proti prachu.
- Integrovaný LED modul svítí neutrálním / denním světlem.
- Reflektor disponuje PIR senzorem. Intenzita osvětlení se pohybuje od 10 - 2000lx. Čidlo reaguje na vzdálenost od 2 - 10 metrů. Doba svícení činí 10 vteřin až 7 minut. Úhel senzoru činí 120°.
Technické parametry:
- Stupeň mechanické ochrany: IK08
- Napětí: AC220 - 265V
- Úhel svícení: 120°
- Počet spínacích cyklů: 25.000x
- Životnost zdroje: 30.000 hodin Pracovní teplota: -25°až do +45°C
Parametry produktu
| Příkon | 30W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Světelný tok | 2700 lm |
| Délka | 195 mm |
| Šířka | 21 mm |
| Výška | 141 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Světelný úhel | 120° |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 30W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Světelný tok | 2700 lm |
| Délka | 195 mm |
| Šířka | 21 mm |
| Výška | 141 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Světelný úhel | 120° |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
Katalog LED reflektor SLIM BASIC 10W s čidlem studená bílá (pdf, 293.9 kB)
Alternativní produkty2
LED reflektor SLIM BASIC 30W s čidlem studená bílá
Novinka
Rychlé info

LED REFLEKTOR SLIM BASIC je 30W reflektor s čidlem v barvě studená…
LED AKU REFLEKTOR PREMIUM 20W
Novinka
Rychlé info

LED AKU REFLEKTOR PREMIUM je 20W reflektor v barvě studená bílá a…

