- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Designová svítidla
- Designová Smart svítidla
- Přisazená
- LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 75W - TA1311/B
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 75W - TA1311/B
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 75W - TA1311/B
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 75W - TA1311/B je přisazené LED svítidlo o průměru 499 mm o výkonu 75 W a barvou světla 3000 K se světelným tokem 6500 lm. Svítidlo podporuje ovládání přes aplikaci LampSmart Pro a hodí se do moderních interiérů. Více
Výrobce: NEDES Kód produktu: TA1311/B
3 330 Kč
s DPH
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 75W - TA1311/B
Designové LED svítidlo NEDES se SMART funkcemi je určené pro pohodlné osvětlení moderního interiéru. Svítidlo disponuje výkonem 75 W, světelným tokem 6500 lm a barvou světla 3000 K.
Ovládání přes aplikaci LampSmart Pro umožňuje pohodlné nastavení světla podle aktuální situace. Konstrukce využívá materiál Kov, Akryl, Silikón a světlo rozptyluje v úhlu 180°.
Výhody
- SMART ovládání přes aplikaci
- stmívání a změna barvy světla
- noční režim
- možnost ovládání více svítidel podle modelu
Vlastnosti
- Příkon: 75 W
- Světelný tok: 6500 lm
- Barva světla: 3000 K
- Životnost: 30 000 h
- Krytí: IP20
- Stmívatelné: Ano
- Noční režim: Ano
- Materiál: Kov, Akryl, Silikón
Použití
- obývací pokoje a ložnice
- kuchyně, chodby a pracovny
- kanceláře, školy, hotely a zdravotnická zařízení
Parametry produktu
| Příkon | 75 W |
|---|---|
| Napětí | AC170 - 265 V |
| Barva |
|
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný tok | 6500 lm |
| Průměr | 499 mm |
| Materiál | Silikón |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Kruh |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Typ svítidla | Přisazené |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 1080 |
| Aplikace | LampSmart Pro |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
| Příkon | 75 W |
|---|---|
| Napětí | AC170 - 265 V |
| Barva |
|
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný tok | 6500 lm |
| Průměr | 499 mm |
| Materiál | Silikón |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Kruh |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Typ svítidla | Přisazené |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 1080 |
| Aplikace | LampSmart Pro |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
Dokument ke stažení (pdf, 3.7 MB)
Návod k použití (pdf, 7.6 MB)
Alternativní produkty8
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 50W - TA2316/B

LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 50W - TA2316/B je závěsné…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 70W - TA1316/WB

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 70W - TA1316/WB je…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 60W - TB1304/GW

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 60W - TB1304/GW je…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 85W - TA1302/BW

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 85W - TA1302/BW je…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 70W - TA1315/WB

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 70W - TA1315/WB je…
LED luxusní závěsné křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 90W - TA2300/B

LED luxusní závěsné křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 90W - TA…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 90W - TB1313/B

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 90W - TB1313/B je přisazené…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 85W - TA1305/B

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 85W - TA1305/B je přisazené…



























