- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Designová svítidla
- Designová Smart svítidla
- Přisazená
- LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA1301/BW
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA1301/BW
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA1301/BW
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA1301/BW je přisazené LED svítidlo s rozměrem 640 mm o výkonu 95 W a barvou světla 3000 K se světelným tokem 7600 lm. Svítidlo podporuje ovládání přes aplikaci LampSmart Pro a hodí se do moderních interiérů. Více
Výrobce: NEDES Kód produktu: TA1301/BW
4 485 Kč
s DPH
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA1301/BW
Designové LED svítidlo NEDES se SMART funkcemi je určené pro pohodlné osvětlení moderního interiéru. Svítidlo disponuje výkonem 95 W, světelným tokem 7600 lm a barvou světla 3000 K.
Ovládání přes aplikaci LampSmart Pro umožňuje pohodlné nastavení světla podle aktuální situace. Konstrukce využívá materiál Kov, Dřevo, Akryl a světlo rozptyluje v úhlu 180°.
Výhody
- SMART ovládání přes aplikaci
- stmívání a změna barvy světla
- noční režim
- možnost ovládání více svítidel podle modelu
Vlastnosti
- Příkon: 95 W
- Světelný tok: 7600 lm
- Barva světla: 3000 K
- Životnost: 30 000 h
- Krytí: IP20
- Stmívatelné: Ano
- Noční režim: Ano
- Materiál: Kov, Dřevo, Akryl
- Rozměr: 640 mm
Použití
- obývací pokoje a ložnice
- kuchyně, chodby a pracovny
- kanceláře, školy, hotely a zdravotnická zařízení
Parametry produktu
| Příkon | 95 W |
|---|---|
| Napětí | AC170 - 265 V |
| Barva | Dřevěná |
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný tok | 7600 lm |
| Materiál | Akryl |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Jiný |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Rozměr | 640 mm |
| Typ svítidla | Přisazené |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 2180 |
| Aplikace | LampSmart Pro |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
| Příkon | 95 W |
|---|---|
| Napětí | AC170 - 265 V |
| Barva | Dřevěná |
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný tok | 7600 lm |
| Materiál | Akryl |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Jiný |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Rozměr | 640 mm |
| Typ svítidla | Přisazené |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 2180 |
| Aplikace | LampSmart Pro |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
Dokument ke stažení (pdf, 3.7 MB)
Návod k použití (pdf, 7.6 MB)
Alternativní produkty8
LED luxusní závěsné křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 80W - TA2302/B

LED luxusní závěsné křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 80W - TA…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 85W - TA1341/B

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 85W - TA1341/B je přisazené…
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA2309/W

LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA2309/W je závěsné…
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 32W - TB2300/B

LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 32W - TB2300/B je závěsné…
LED luxusní závěsné křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 80W - TA2301/W

LED luxusní závěsné křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 80W - TA…
LED luxusní závěsné křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 80W - TA2302/W

LED luxusní závěsné křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 80W - TA…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA1323/W

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - TA1323/W je přisazené…
LED luxusní stropní křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 85W - TA1306/W

LED luxusní stropní křišťálové svítidlo s dálkovým ovladačem 85W - TA…



























