- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Designová svítidla
- Designová Smart svítidla
- Závěsná
- LED svítidlo + dálkový ovladač 80W - J6308/C
LED svítidlo + dálkový ovladač 80W - J6308/C
LED svítidlo + dálkový ovladač 80W - J6308/C
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED svítidlo + dálkový ovladač 80W - J6308/C
Designové LED svítidlo NEDES se SMART funkcemi je určené pro pohodlné osvětlení moderního interiéru. Svítidlo disponuje výkonem 80 W, světelným tokem 5300 lm a barvou světla 3000 K.
Ovládání přes aplikaci NEDES Smart umožňuje pohodlné nastavení světla podle aktuální situace. Konstrukce využívá materiál Kov, Křišťál a světlo rozptyluje v úhlu 180°.
Výhody
- SMART ovládání přes aplikaci
- stmívání a změna barvy světla
- noční režim
- možnost ovládání více svítidel podle modelu
Vlastnosti
- Příkon: 80 W
- Světelný tok: 5300 lm
- Barva světla: 3000 K
- Životnost: 30 000 h
- Krytí: IP20
- Stmívatelné: Ano
- Noční režim: Ano
- Materiál: Kov, Křišťál
Použití
- jídelny a kuchyňské ostrůvky
- obývací pokoje
- hotelové a reprezentativní prostory
Parametry produktu
| Příkon | 80 W |
|---|---|
| Napětí | AC160 - 265 V |
| Barva | Číra |
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný tok | 5300 lm |
| Průměr | 600 mm |
| Materiál | Křišťál |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Kruh |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Typ svítidla | Závěsné |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 7310 |
| Aplikace | NEDES Smart |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
| Příkon | 80 W |
|---|---|
| Napětí | AC160 - 265 V |
| Barva | Číra |
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný tok | 5300 lm |
| Průměr | 600 mm |
| Materiál | Křišťál |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Kruh |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Typ svítidla | Závěsné |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 7310 |
| Aplikace | NEDES Smart |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
Dokument ke stažení (pdf, 6.9 MB)
Alternativní produkty5
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 55W - J4377/W

LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 55W - J4377/W je závěsné…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 150W - J3354/W

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 150W - J3354/W je přisazené…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - J3349/B

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - J3349/B je přisazené…
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 365W - J4373/B

LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 365W - J4373/B je závěsné…
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 100W - J7309/W

LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 100W - J7309/W je závěsné…





















