- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Pod kuchyňskou linku
- LED svítidlo LB01 15W 600mm 4000K IP44 bílá
LED svítidlo LB01 15W 600mm 4000K IP44 bílá
LED svítidlo LB01 15W 600mm 4000K IP44 bílá
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED svítidlo LB01 15W 600mm 4000K IP44 bílá
LED svítidlo je ideální pod kuchyňskou linku, je náhradou svítidel se zářivkami T5. Korpus svítidla je vyrobený z termoplasu na zabezpečení chlazení. Kryt svítidla je bílé barvy. Ze strany svítidla se nacházi vypínač.
Více svítidel pod kuchyňskou linku naleznete ZDE.
Vlastnosti
- Délka 600mm
- Životnost 30 000 hod.
- Svítivost 1400 lm
- Barevná teplota je 4000K (Denní bílá)
- Stupeň krytí IP44
Použití
- Kuchyňská linka, pracovní stůl
Parametry produktu
| Příkon | 15 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 120 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 63 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Plast |
| Spínací cyklus | 15000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 150° |
| Vypínač | Ano |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 15 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 120 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 63 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Plast |
| Spínací cyklus | 15000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 150° |
| Vypínač | Ano |
| Životnost | 30 000 hod. |
Instalační návod (pdf, 512.2 kB)

Zářivková LED svítidla pod kuchyňskou linku
Podlinková LED svítidla jsou skvělou variantou pro výměnu stávajícího zářivkového nebo žárovkového osvětlení. Zajišťují vynikající a příjemné osvětlení pracovní plochy ať už se jedná o novou moderní nebo starší kuchyň. Vyznačují se dlouhou životností, nízkou spotřebou a bezúdržbovým provozem.
Alternativní produkty6
Nouzové LED svítidlo Fulgur UNIXIT UX340 3,5W
Rychlé info

Nouzové LED svítidlo Fulgur UNIXIT UX340 o výkonu 3,5W, svítivosti 1…
LED svítidlo Kronos 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Kronos v černém provedení o výkonu 9W…
| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |
Na dotaz ks
Stropní LED svítidlo ISDA 7W bílé IP44
Rychlé info

LED svítidlo ISDA 7W. V nabídce máme tři varianty barvy světla, teplá…
| Teplá bílá | 130 Kč |
| Denní bílá | 130 Kč |
| Studená bílá | 130 Kč |
Skladem více než 150 ks
Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 šedé
Voděodolný
Rychlé info

LED orientační šedé svítidlo LOPEN vestavné. S výkonem 3W a s krytím…
| Teplá bílá | 279 Kč |
| Denní bílá | 279 Kč |
| Studená bílá | 279 Kč |
Skladem více než 200 ks
Stativ pro DEZINFEKČNÍ LAMPU UVC-PROTECT
Rychlé info

Výškově nastavitelný stativ pro dezinfekční lampu UVC-Protect,…
LED Svítidlo VARIUS WB 83W 1500mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS WB je odolné proti vlhku, prachu a tryskající…
3 063 Kč
Na dotaz ks





