- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Pod kuchyňskou linku
- LED svítidlo LB04 15W 600mm 4000K IP44 chrom
LED svítidlo LB04 15W 600mm 4000K IP44 chrom
LED svítidlo LB04 15W 600mm 4000K IP44 chrom
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED svítidlo 15W 565 mm 4000K IP44 chrom
LED svítidlo je ideální pod kuchyňskou linku, je náhradou svítidel se zářivkami T5. Korpus svítidla je vyrobený z hliníku na zabezpečení chlazení. Svítidlo má pochromované boční kryty. Svítidlo neobsahuje vypínač.
Více svítidel pod kuchyňskou linku naleznete ZDE.
Vlastnosti
- Délka 600mm
- Životnost 30 000 hod.
- Svítivost 1400 lm
- Barevná teplota je 4000K (Denní bílá)
- Stupeň krytí IP44
Použití
- Kuchyňská linka, pracovní stůl
Parametry produktu
| Příkon | 15 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 120 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Délka | 565 mm |
| Šířka | 44 mm |
| Výška | 64 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Hliník |
| Spínací cyklus | 15000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 150° |
| Vypínač | Ne |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 15 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 120 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 1400 lm |
| Délka | 565 mm |
| Šířka | 44 mm |
| Výška | 64 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Hliník |
| Spínací cyklus | 15000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 150° |
| Vypínač | Ne |
| Životnost | 30 000 hod. |
Instalační návod (pdf, 687.8 kB)

Zářivková LED svítidla pod kuchyňskou linku
Podlinková LED svítidla jsou skvělou variantou pro výměnu stávajícího zářivkového nebo žárovkového osvětlení. Zajišťují vynikající a příjemné osvětlení pracovní plochy ať už se jedná o novou moderní nebo starší kuchyň. Vyznačují se dlouhou životností, nízkou spotřebou a bezúdržbovým provozem.
Alternativní produkty4
Závěsné LED svítidlo BUTU 460 LONG
Novinka
Rychlé info

Závěsné LED svítidlo BUTU 460 LONG o průměru 60mm s délkou 600mm s…
| Černá | 319 Kč |
| Bílá | 319 Kč |
Skladem více než 200 ks
Nájezdové svítidlo PODO-L GU10 hranaté
Novinka
Rychlé info

Nájezdové svítidlo PODO s paticí GU10 s napětím 230V a stupněm krytí…
LED Svítidlo POLY 47W 1500mm denní bílá
Novinka
Rychlé info

LED svítidlo POLY je odolné proti vlhku, prachu a tryskající vodě. Je…
1 200 Kč
Na dotaz ks
Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 4000K bílá
Novinka
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Fany v bílém provedení s denní bílou (4000K)…
| 400 mm | 2 620 Kč |
| 600 mm | 4 621 Kč |
| 800 mm | 6 477 Kč |
Na dotaz ks







