- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Pod kuchyňskou linku
- LED svítidlo SMART 134 40W 1200mm 3000-6500K
LED svítidlo SMART 134 40W 1200mm 3000-6500K
LED svítidlo SMART 134 40W 1200mm 3000-6500K
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED svítidlo SMART 40W 1200mm 3000-6500K
LED svítidlo řady Linea je ideální svítidlo pod kuchyňskou linku je náhradou svítidel se zářivkami T5. Korpus svítidla je vyrobený z termoplastu na zabezpečení chlazení. Osázené je značkovými vysokosvítivými čipy EPISTAR, které jsou překryté kvalitním mléčným difuzorem, který zabezpečuje velmi dobré vlastnosti světla. Svítidlo nelze propojovat.
Více svítidel pod kuchyňskou linku naleznete ZDE.
Vlastnosti
- Životnost 30 000 hod.
- Svítivost 4300 lm
- Barevná teplota je 3000-6500K (Teplá bílá, denní bílá, studená bílá)
- Smart svítidlo s Wifi 2,4GHz + BT(BLE)
- TUYA/SmartLife App - AMAZON ALEXA / GOOGLE HOME
Použití
- Kuchyňská linka, pracovní stůl
Parametry produktu
| Příkon | 40 W |
|---|---|
| Napětí | AC180-265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 4300 lm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 36 mm |
| Krytí IP | IP40 |
| Materiál | Thermal PC |
| Produktová řada | Linea |
| Spínací cyklus | 20000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Smart | Tuya, WiFi, Bluetooth |
| Příkon | 40 W |
|---|---|
| Napětí | AC180-265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 4300 lm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 36 mm |
| Krytí IP | IP40 |
| Materiál | Thermal PC |
| Produktová řada | Linea |
| Spínací cyklus | 20000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Smart | Tuya, WiFi, Bluetooth |

Zářivková LED svítidla pod kuchyňskou linku
Podlinková LED svítidla jsou skvělou variantou pro výměnu stávajícího zářivkového nebo žárovkového osvětlení. Zajišťují vynikající a příjemné osvětlení pracovní plochy ať už se jedná o novou moderní nebo starší kuchyň. Vyznačují se dlouhou životností, nízkou spotřebou a bezúdržbovým provozem.

SMART osvětlení - Tuya vs Zigbee
V dnešní éře digitalizace a automatizace se SMART osvětlení, a zejména LED osvětlení a LED pásky, stává stále více populární. Při rozhodování, kterou technologii pro inteligentní osvětlení zvolit, se často setkáváme s dvěma hlavními hráči na trhu: Tuya a Zigbee. V tomto článku probereme klíčové aspekty obou technologií, abychom vám pomohli vybrat tu pravou pro vaše potřeby.
Alternativní produkty6
LED svítidlo do 3F lišty ST150T LED22S-36

| Bílá / Teplá bílá | 1 844 Kč |
| Bílá / Denní bílá | 1 844 Kč |
| Černá / Teplá bílá | 1 844 Kč |
| Černá / Denní bílá | 1 735 Kč |
Dezinfekční lampa UVC-PROTECT 36W

Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 4000K bílá

| 400 mm | 2 620 Kč |
| 600 mm | 4 621 Kč |
| 800 mm | 6 477 Kč |
Přisazené LED svítidlo CALA 12 E 12W 4000K IP44

LED svítidlo do koupelny LUNA 18W 4000K

| Černá | 1 016 Kč |
| Bílá | 1 016 Kč |
| Chrom | 1 117 Kč |
Venkovní nástěnné svítidlo RACCOON 17274/47/16










