- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Pod kuchyňskou linku
- LED svítidlo WTL 36W 4000K 1200mm bez vypínače
LED svítidlo WTL 36W 4000K 1200mm bez vypínače
LED svítidlo WTL 36W 4000K 1200mm bez vypínače
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED svítidlo WTL 36W 4000K 1200mm bez vypínače
LED svítidlo řady Linea je ideální svítidlo pod kuchyňskou linku je náhradou svítidel se zářivkami T5. Korpus svítidla je vyrobený z termoplasu na zabezpečení chlazení. Osázené je značkovými vysokosvítivými čipy EPISTAR, které jsou překryté kvalitním mléčným difuzorem, který zabezpečuje velmi dobré vlastnosti světla.
Více svítidel pod kuchyňskou linku naleznete ZDE.
Vlastnosti
- Délka 1200mm
- Životnost 35 000 hod.
- Svítivost 3500 lm
- Barevná teplota je 4000K (Denní bílá)
Součást balení
- LED svítidlo o délce 1200mm
- 2 šroubky s hmožděnkami
Použití
- Kuchyňská linka, pracovní stůl
Parametry produktu
| Příkon | 36 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 270 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 3500 lm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Výška | 26 mm |
| Krytí IP | IP40 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Plast |
| Produktová řada | Linea |
| Provozní teplota | -25°C až +65°C |
| Spínací cyklus | 30000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 180° |
| Vypínač | Ne |
| Životnost | 35 000 hod. |
| Příkon | 36 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 270 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 3500 lm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 57 mm |
| Výška | 26 mm |
| Krytí IP | IP40 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Plast |
| Produktová řada | Linea |
| Provozní teplota | -25°C až +65°C |
| Spínací cyklus | 30000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 180° |
| Vypínač | Ne |
| Životnost | 35 000 hod. |

Zářivková LED svítidla pod kuchyňskou linku
Podlinková LED svítidla jsou skvělou variantou pro výměnu stávajícího zářivkového nebo žárovkového osvětlení. Zajišťují vynikající a příjemné osvětlení pracovní plochy ať už se jedná o novou moderní nebo starší kuchyň. Vyznačují se dlouhou životností, nízkou spotřebou a bezúdržbovým provozem.
Alternativní produkty3
Stropní a nástěné LED svítidlo Mauve 17W 1700lm 2700K

Philips Mauve je jemný a nenápadný,charakterizuje svítidlo hranatého…
Závěsné LED svítidlo Titus 3000K černá
Novinka
Rychlé info

Závěsné LED svítidlo Paul Nehaus Titus v černém provedení s teplou…
| 400 mm | 5 487 Kč |
| 600 mm | 7 174 Kč |
| 800 mm | 10 914 Kč |
Na dotaz ks
Kolejnicová napájecí 3 fázová lišta bílá
Novinka
Rychlé info

Tříokruhový přípojnicový systém RCS750 je tvořen hliníkovými profily…
| 1 m | 798 Kč |
| 2 m | 1 464 Kč |
| 3 m | 2 008 Kč |
Na dotaz ks













