SLEVA 10% NA VŠECHNY PANELY SE SLEVOVÝM KÓDEM -->  PANELY10  <--

LED žárovka 5-35W 2700K 100° GU5,3

Výprodej Doporučujeme
McLED

Bodová LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za halogenovou 35W žárovku s paticí GU5,3. Tato LED žárovka má teplou barvu světla. Více

Výrobce: McLED Kód produktu: ML-312.128.99.0

136 Kč s DPH
Na objednávku Sledovat dostupnost
ks
az led kontakt 608 500 122
az led mail info@az-led.cz
Potřebujete poradit?
Po - Čt: 9 - 17 h
Pá: 9 - 16 h

Popis produktu

LED žárovka 5-35W 2700K 100° GU5,3

Úsporná LED žárovka o výkonu 5W plnohodnotně nahradí klasickou žárovku o výkonu 35W. Přičemž je světelný tok žárovky 360lm. Tato LED žárovka s paticí GU5,3 je na napětí 12V.

LED žárovka vyniká velmi dlouhou životností až 15 000 hod.. Díky takto dlouhé životnosti vám ušetří velké množství elektrické energie a tím i peněz. Uvnitř LED žárovky McLED je použita kvalitní elektronika, a díky této elektronice umožňuje bez problému vydržet až 20 000 sepnutí. Tato vlastnost umožňuje použití všude tam, kde je potřeba často rosvěcet a zhasínat. Doporučení této LED žárovky je také do svítidel s pohybovými čidly.

Žárovka je vyrobena ze speciálního plastu, který umožňuje rychlý odvod tepla z chladiče do okolí. Vnitřní konstrukce je navržená tak, aby kvalitní hliníkový chladič optimálně odváděl teplo vznikající během svícení z výkonných LED čipů. Právě dobrá konstrukce na odvod tepla má rozhodující vliv na životnost žárovky. Díky tomuto kvalitně spracovanému chlazení může McLED garantovat dlouhou životnost až 20000 hodin. 

LED žárovka je osázena kvalitními LED čipy s náhradní teplotou chromatičnosti 3000K. Tato barva se označuje jako teplá bílá. LED žárovky s toutou barvou světla se výborně hodí do domácností, kde vytvoří příjemnou odpočinkovou atmosféru. Tato LED žárovka díky vysokému indexu podání barev poskytuje autentické podání všech barev v osvětleném prostoru. Index podání barev se označuje také zkratkami Ra nebo CRI.

Tato LED žárovka má vyzařovací úhel 100°, světlo je koncentrované do užšího kuželu, než tomu je u žárovek známích jako všesměrových. Využití této žárovky naleznete především ve směrových (bodových) svítidel, podhledových rámečcícha ve stropních svítidlech, převážně tam kde je potřeba, aby nedocházelo k oslnění. Díky užšímu vyzařovacímu úhlu můžete můžete zdůraznit různé designové prvky interiéru, ideálně sochy, obrazy, vázy a další dekorace. Díky takovému osvětlení se interiér stane plastičtější a poutavější.

stropních a nástěnných svítidlech se stíníky, nebo do zavěšenných svítidel, které jsou především umísťovány nad nad jídelní stoly, různých druhů lamps průsvitným stínítkem apod.. LED žárovka se používá především do centrálních svítidel ve větších mistnostech, kde je potřeba širší vyzařovací úhel, aby dokázaly nasvítit celou místnost.

Pokud jste stále na pochybách zda je tato žárovka ta pravá, tak by jste měli vědět že tato LED žárovka McLED je i zcela bezpečná a ve srovnání s kompaktními úspornými žárovkami také ekologická. Neobsahuje vůbec žádné množství toxické rtuti ani jiných jedovatých látek. Splňuje také přísné požadavky normy ČSN EN 62471:2009 o fotobiologické bezpečnosti světelných zdrojů, nevyzařuje žádné UV záření a ani nebliká, tím chrání Váš zrak.

Výhody

 • LED žárovka (bodovka) s čistým a elegantním designem
 • Nejlepší náhrada halogenových bodovek
 • Úspora energie až 80% díky technologii LED
 • Nižší náklady na údržbu

Vlastnosti

 • Snadná modernizace staršího svítidla s paticí GU5,3
 • LED žárovky McLED poskytují maximální úroveň jasu okamžitě po zapnutí
 • Světlo bez infračervené a ultrafialové složky
 • Žárovka neobsahuje toxické rtuti ani jiné jedovaté látky
 • Teplota chromatičnosti 3000 K
 • Životnost 20 000 hodin

Použití

 • Hotely, bary, restaurace, muzea, kavárny a obchody
 • Hotelové pokoje, haly, chodby, schodiště, toalety, prostory recepcí, výstavy, vitríny
 • Designové osvětlení soch, obrazů a dalších designových prvků

Parametry produktu

Barva světla Žárovkové světlo
Barevná teplota 2700 K
Světelný tok 360 lm
Délka 56 mm
Průměr 50 mm
Příkon 5 W
Index podání barev (CRI) >80 Ra
Napětí 12 V
Patice GU5.3
Stmívatelný Ne
Světelný úhel 100°
Životnost 15000 hod.
Barva světla Žárovkové světlo
Barevná teplota 2700 K
Světelný tok 360 lm
Délka 56 mm
Průměr 50 mm
Příkon 5 W
Index podání barev (CRI) >80 Ra
Napětí 12 V
Patice GU5.3
Stmívatelný Ne
Světelný úhel 100°
Životnost 15000 hod.
Produktový list (pdf, 263.8 kB)