- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Designová svítidla
- Designová Smart svítidla
- Závěsná
- LED závěsné svítidlo + dálkový ovladač 55W - J4379/B
LED závěsné svítidlo + dálkový ovladač 55W - J4379/B
LED závěsné svítidlo + dálkový ovladač 55W - J4379/B
LED závěsné svítidlo + dálkový ovladač 55W - J4379/B je závěsné LED svítidlo o průměru 800 mm o výkonu 55 W a barvou světla 3000 K se světelným tokem 3700 lm. Svítidlo podporuje ovládání přes aplikaci NEDES Smart a hodí se do moderních interiérů. Více
Výrobce: NEDES Kód produktu: J4379/B
3 873 Kč
s DPH
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED závěsné svítidlo + dálkový ovladač 55W - J4379/B
Designové LED svítidlo NEDES se SMART funkcemi je určené pro pohodlné osvětlení moderního interiéru. Svítidlo disponuje výkonem 55 W, světelným tokem 3700 lm a barvou světla 3000 K.
Ovládání přes aplikaci NEDES Smart umožňuje pohodlné nastavení světla podle aktuální situace. Konstrukce využívá materiál Kov, Akryl a světlo rozptyluje v úhlu 180°.
Výhody
- SMART ovládání přes aplikaci
- stmívání a změna barvy světla
- noční režim
- možnost ovládání více svítidel podle modelu
Vlastnosti
- Příkon: 55 W
- Světelný tok: 3700 lm
- Barva světla: 3000 K
- Životnost: 30 000 h
- Krytí: IP20
- Stmívatelné: Ano
- Noční režim: Ano
- Materiál: Kov, Akryl
Použití
- jídelny a kuchyňské ostrůvky
- obývací pokoje
- hotelové a reprezentativní prostory
Parametry produktu
| Příkon | 55 W |
|---|---|
| Napětí | AC160 - 265 V |
| Barva |
|
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný tok | 3700 lm |
| Průměr | 800 mm |
| Materiál | Akryl |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Kruh |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Typ svítidla | Závěsné |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 1400 |
| Aplikace | NEDES Smart |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
| Příkon | 55 W |
|---|---|
| Napětí | AC160 - 265 V |
| Barva |
|
| Barva světla | 3000 K |
| Světelný tok | 3700 lm |
| Průměr | 800 mm |
| Materiál | Akryl |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Kruh |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Typ svítidla | Závěsné |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 1400 |
| Aplikace | NEDES Smart |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
Dokument ke stažení (pdf, 1.2 MB)
Návod k použití (pdf, 4.1 MB)
Alternativní produkty8
LED závěsné svítidlo + dálkový ovladač 125W - J4384/W

LED závěsné svítidlo + dálkový ovladač 125W - J4384/W je závěsné LED…
LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - J1340/W

LED stropní svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - J1340/W je přisazené…
LED nástěnné svítidlo s dálkovým ovladačem 30W - J1346/B

LED nástěnné svítidlo s dálkovým ovladačem 30W - J1346/B je přisazené…
LED svítidlo + dálkový ovladač 80W - J6321/C

LED svítidlo + dálkový ovladač 80W - J6321/C je závěsné LED svítidlo…
LED svítidlo + dálkový ovladač 100W - J3336/CH

LED svítidlo + dálkový ovladač 100W - J3336/CH je přisazené LED…
LED svítidlo + dálkový ovladač 90W - J1326/B

LED svítidlo + dálkový ovladač 90W - J1326/B je přisazené LED…
LED stropní lampa s dálkovým ovladačem 125W - J1344/W

LED stropní lampa s dálkovým ovladačem 125W - J1344/W je přisazené…
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - J7308/W

LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 95W - J7308/W je závěsné…












