- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Designová svítidla
- Designová Smart svítidla
- Závěsná
- LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 365W - J4373/B
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 365W - J4373/B
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 365W - J4373/B
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 365W - J4373/B
Designové LED svítidlo NEDES se SMART funkcemi je určené pro pohodlné osvětlení moderního interiéru. Svítidlo disponuje výkonem 365 W a světelným tokem 30000 lm.
Ovládání přes aplikaci NEDES Smart umožňuje pohodlné nastavení světla podle aktuální situace. Konstrukce využívá materiál Kov, Akryl a světlo rozptyluje v úhlu 180°.
Výhody
- SMART ovládání přes aplikaci
- stmívání a změna barvy světla
- noční režim
- možnost ovládání více svítidel podle modelu
Vlastnosti
- Příkon: 365 W
- Světelný tok: 30000 lm
- Životnost: 30 000 h
- Krytí: IP20
- Stmívatelné: Ano
- Noční režim: Ano
- Materiál: Kov, Akryl
Použití
- jídelny a kuchyňské ostrůvky
- obývací pokoje
- hotelové a reprezentativní prostory
Parametry produktu
| Příkon | 365 W |
|---|---|
| Napětí | AC160 - 265 V |
| Barva |
|
| Světelný tok | 30000 lm |
| Průměr | 1000 mm |
| Materiál | Akryl |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Kruh |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Typ svítidla | Závěsné |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 6900 |
| Aplikace | NEDES Smart |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
| Příkon | 365 W |
|---|---|
| Napětí | AC160 - 265 V |
| Barva |
|
| Světelný tok | 30000 lm |
| Průměr | 1000 mm |
| Materiál | Akryl |
| Spínací cyklus | 25 000 x |
| Tvar | Kruh |
| Životnost | 30 000 h |
| Smart | Ano |
| Typ svítidla | Závěsné |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Stmívatelné | Ano |
| Noční režim | Ano |
| Krytí | IP20 |
| Úhel světla | 180° |
| Hmotnost netto | 6900 |
| Aplikace | NEDES Smart |
| Zdroj světla | LED |
| Index podání barev | Ra≥80 |
Dokument ke stažení (pdf, 1.2 MB)
Návod k použití (pdf, 4.1 MB)
Alternativní produkty5
LED svítidlo + dálkový ovladač 85W - J3323/B

LED svítidlo + dálkový ovladač 85W - J3323/B je přisazené LED…
LED svítidlo + dálkový ovladač 70W - J4310/BR

LED svítidlo + dálkový ovladač 70W - J4310/BR je závěsné LED svítidlo…
LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 22W - J4369/B

LED závěsné svítidlo s dálkovým ovladačem 22W - J4369/B je závěsné…
LED svítidlo + dálkový ovladač 85W - J3323/S

LED svítidlo + dálkový ovladač 85W - J3323/S je přisazené LED…
LED svítidlo + dálkový ovladač 65W - J4332/G

LED svítidlo + dálkový ovladač 65W - J4332/G je závěsné LED svítidlo…



















