- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Stropní
- Stropní a nástěnné LED svítidlo Exclusive 4000K stříbrná
Stropní a nástěnné LED svítidlo Exclusive 4000K stříbrná
Stropní a nástěnné LED svítidlo Exclusive 4000K stříbrná
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Stropní a nástěnné LED svítidlo Exclusive 4000K stříbrná
LED svítidlo má díky designově velmi efektně zpracovanému mléčnému krytu (difuzoru) ideální rozptyl světla. Světlo je příjemné pro oči a neoslňuje. Hliníková základna zajišťuje velmi kvalitní chlazení a tím napomáhá i k dlouhé životnosti SMD čipů.
Více stropních LED svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- vyrobeno z odolného materiálu
- integrovaný LED
- bezúdržbovost
Vlastnosti
- denní bílá barva světla (4000K)
- životnost 30 000 hodin
- energetická třída A+
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V bytech, kancelářích, školních, zdravotnických zařízeních
Parametry produktu
| Příkon | 12 W, 18 W, 24 W, 50 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 900 lm, 1300 lm, 1800 lm, 3600 lm |
| Průměr | 265 mm, 340 mm, 405 mm, 443 mm |
| Výška | 80 mm, 83 mm, 105 mm, 107 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | kov, plast |
| Produktová řada | LC 7 series Exlusive |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 12 W, 18 W, 24 W, 50 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 900 lm, 1300 lm, 1800 lm, 3600 lm |
| Průměr | 265 mm, 340 mm, 405 mm, 443 mm |
| Výška | 80 mm, 83 mm, 105 mm, 107 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | kov, plast |
| Produktová řada | LC 7 series Exlusive |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Životnost | 30 000 hod. |
Instalační návod (pdf, 442.5 kB)
Alternativní produkty7
Stropní LED svítidlo Reny 18-80W 250-1000mm 4200K bílá
Novinka
Rychlé info

Stropní LED svítidlo Reny v bílém provedení s denní bílou (4200K)…
| 250 mm | 1 544 Kč |
| 400 mm | 2 622 Kč |
| 500 mm | 3 770 Kč |
| 600 mm | 4 629 Kč |
| 800 mm | 7 655 Kč |
| 1000 mm | 16 873 Kč |
Na dotaz ks
Hranaté LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K chrom

Hranaté LED svítidlo Egon s ochranou IP44 v lesklém lesklém chromovém…
| 145 mm | 481 Kč |
| 220 mm | 830 Kč |
Skladem méně než 5 ks
Nouzové LEDsvítidlo SafeLite SL20, 100lm, 1H
Novinka
Rychlé info

Nouzové jednostranné LED svítidlo SafeLite SL20, se svítivostí 100 lm…
| IP42 | 964 Kč |
| IP65 | 1 134 Kč |
Skladem méně než 5 ks
Stropní a nástěnné LED svítidlo OPAL 4000K bílá

LED svítidlo OPAL v bílém provedení s denní bílou (4000K) barvou…
| 265 mm | 274 Kč |
| 340 mm | 406 Kč |
| 390 mm | 579 Kč |
| 450 mm | 1 459 Kč |
Skladem více než 5 ks
Panel pro nouzové svítidlo SafeLite 20
Novinka
Rychlé info

Panel pro nouzové svítidlo SafeLite 20 ve třech variantách.…
| 1 | 396 Kč |
| 2 | 396 Kč |
| 3 | 396 Kč |
Na dotaz ks
Nouzové LED svítidlo Fulgur UNIXIT UX340 3,5W
Novinka
Rychlé info

Nouzové LED svítidlo Fulgur UNIXIT UX340 o výkonu 3,5W, svítivosti 1…
LED lampička ABBY 5W 350lm 4000K stmívatelná

Stolní lampička ABBY s integrovaným LED zdrojem s příkonem 5W a…
| Černá | 293 Kč |
| Bílá | 293 Kč |
Skladem méně než 5 ks





