- Domů
- Dle sortimentu
- Kabely a příslušenství
- Drobný materiál
- Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-412
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-412
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-412
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-413

Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-415
Popis produktu
Instalační svorka WAGO COMPACT řady 221 určená pro všechny druhy vodičů, šetří v porovnání s předchozím modelem 40 procent místa. Společnost WAGO umožňuje elektroinstalatérům rychleji, snadněji a bezpečněji instalovat nejrůznější druhy vodičů: plné, jemně laněné i vícedrátové. V porovnání s předchozím osvědčeným modelem (řada 222) potřebuje nová spojovací svorka díky podstatně menším rozměrům o 40 procent méně místa. Propojení tak lze zhotovit i v nejmenším a obtížně přístupném instalačním prostoru. S přípustným jmenovitým proudem 32 A a jmenovitým napětím 450 V se řada 221 skvěle hodí pro použití v sítích 230 V / 400 V.
Transparentní pouzdro teď umožňuje jednoznačně rozpoznat nedostatečně zasunuté nebo odizolované vodiče. Uzavřené „trychtýře“ zároveň zaručují jednoznačné zavedení vodičů do kontaktního místa. Dva snadno přístupné zkušební otvory, jeden ve směru připojení vodiče a jeden na protilehlé straně, umožňují pohodlné zkoušení i v nainstalovaném stavu. K otevření ovládací páčky je nyní navíc potřeba výrazně menší síla. Jsou schopny spolehlivě upnout vodiče o průřezu od 0,14 do 4 mm2 (jemně laněné), resp. 0,2 až 4 mm2 (plné a vícedrátové).
Parametry produktu
| Napětí | 450 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 19 mm |
| Šířka | 13 mm |
| Výška | 8 mm |
| Maximální proud | 32 A |
| Počet pólů | 2 |
| Průřez vodičů | 0,14 mm², 4,00 mm² |
| Napětí | 450 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 19 mm |
| Šířka | 13 mm |
| Výška | 8 mm |
| Maximální proud | 32 A |
| Počet pólů | 2 |
| Průřez vodičů | 0,14 mm², 4,00 mm² |
Alternativní produkty8
Přímá spojka LED pásku 230V bez kabelu

RGBW spojka click 10mm s kabelem

Dotykový stmívač pro LED osvětlení NDS1 12-24V

| Černá | 190 Kč |
| Bílá | 190 Kč |
| Stříbrná | 190 Kč |
Kabelová spojka 3x1,5 mm IP67

Spínač skříňový a na mávnutí 2v1

Kabel CYKY-J 3x1,5mm²

Kabel RGB kulatý 4x0,5mm2

| Černá | 18 Kč |
| Bílá | 18 Kč |
Přijímač dimLED PR 1MINI-SL SLOW







