- Domů
- Dle sortimentu
- LED pásky a neony
- Speciální
- UV LED pásek 9,6W original UV čip
UV LED pásek 9,6W original UV čip
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 60W SLIM voděodolné IP67 kód: 056092 | Skladem více než 200 | 330 Kč | ||
![]() |
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-412 kód: 221-412
|
Skladem více než 10 | 13 Kč | ||
![]() |
LED ovladač RF Mini 1CH kód: 06173
|
Skladem více než 200 | 99 Kč |
UV LED pásek 9,6W original UV čip
608 500 122
info@az-led.czDalší varianty▼

UV LED pásek 14,4W original UV čip

UV LED pásek 4,8W original UV čip
Popis produktu
UV LED pásek 9,6W originální UV diody
Led pásky s ultrafialovým světlem se užívají pro osvětlení akvárií, terárií, diskoték či jako černé světlo. LED UV světlo podporuje růst akvarijních a terarijních rostlin, zvýrazňuje světlé a pestré barvy. Diody u toho LED pásku jsou originální UV diody, nikoliv překryty speciálním UV luminoforem jako u levnějším typů.
V nabídce máme více druhů UV LED pásků s různym výkonem:
Výhody
- Originální UV LED čip
- Dlouhá životnost 50 000 hodin
- LED pásek obsahuje 3M lepící pásku
Použití
- Akvária
- Terária
- Kluby a diskotéky
- Laboratoře
| Technické parametry LED pásku | |
| Barevná varianta: | Ultrafialová |
| Vlnová délka: | 395-405nm |
| Vstupní napětí: | 12V DC |
| Příkon: | 9,6W/m |
| Počet LED: | 120/m |
| Úhel svitu: | 120° |
| LED čip: | 3528 SMD |
| Provozní teplota: | -15°C až max. 60°C |
| Životnost: | až 50 000h |
| Rozměry (š/v/d): | 8x2,6x5000mm |
| Krytí: | IP20 |
| 3M samolepící páska: | ANO |
| Dělitelnost: | každých 2,5cm |
Neomezujte se v umístění, LED pásek je tak dlouhý, jak potřebujete
Ať už plánujete nasvítit celé stropy nebo jen malé police, LED pásek se přizpůsobí Vašim potřebám. Je snadno dělitelný obyčejnými nůžkami. LED pásek můžete dělit vždy po několika centimetrech na vyznačených spojích.

Snadné zapojení LED pásku ve 3 krocích
Samotné zapojení LED pásku je velice jednoduché a to i z toho důvodu, že na jednotlivých částech je vždy vše jednoduše popsáno.

1 - 2 Zapojení přívodu elektřiny. Není podstatné, zda používáte připojení do zásuvky nebo přímo na kabel ze zdi. Připojení je vždy možné dle Vaší aktuální potřeby nebo jednoduše pomocí Wago svorek, do kterých stačí kabely jen zacvaknout.
2 - 3 Z druhé strany trafa se stejným způsobem připojí vypínač, přijímač signálu dálkového ovladače, pohybové čidlo nebo jakékoli jiné Vámi zvolené zařízení.
3 - 4 Na vypínač nebo Vámi zvolené jiné zařízení se připojí LED pásek.
Nekonečné možnosti moderní domácnosti a dechberoucího osvětlení
Při zapojování LED pásků je možné samozřejmě do schématu přidávat další zařízení, které Vaše osvětlení posunou na další úroveň. Možnosti jsou takřka nevyčerpatelné a použitím dotykových, pohybových nebo zvukových čidel a automatických stmívačů vytvoříte třeba pozvolné rozsvěcení, které se aktivuje pohybem, přítomností nebo tlesknutím. Za pomoci jednoduchých zařízení tak můžete realizovat jakékoli osvětlení, které si vymyslíte.
Upozornění
LED pásky se prodávají na celé metry, uvedená cena je za 1 metr. Zvolte si, kolik metrů LED pásku potřebujete a příslušný počet vložte do košíku.
Parametry produktu
| Příkon LED pásku | 9,6 W/m |
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Barva světla |
|
| Světelný tok LED pásku | 100 lm |
| Šířka | 8 mm |
| Výška | 3 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Dělitelnost každých | 25 mm |
| LED čip | 3528 SMD |
| Maximální délka jednostranného zapojení | 5 m |
| Návin na kotouči | 5 m |
| Počet LED | 120 /m |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Samolepící páska | Ano |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Zalitý | Ne |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon LED pásku | 9,6 W/m |
|---|---|
| Napětí | 12 V |
| Barva světla |
|
| Světelný tok LED pásku | 100 lm |
| Šířka | 8 mm |
| Výška | 3 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Dělitelnost každých | 25 mm |
| LED čip | 3528 SMD |
| Maximální délka jednostranného zapojení | 5 m |
| Návin na kotouči | 5 m |
| Počet LED | 120 /m |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Samolepící páska | Ano |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Zalitý | Ne |
| Životnost | 50 000 hod. |

Jak pájet jednobarevné LED pásky?
Pájení LED pásku ke kabelu je poměrně jednoduchý postup. Níže je krok za krokem návod, jak to udělat.
Alternativní produkty8
LED pásek AKVA WBR 12W pro akvária

LED pásek 20W SB3-600 vnitřní

| Teplá bílá | 170 Kč |
| Denní bílá | 170 Kč |
| Studená bílá | 170 Kč |
RGB COB LED pásek 24RGBCOB15-840 15W/m 840LED/m vnitřní

LED pásek COB 12COB15 vnitřní

| Teplá bílá | 160 Kč |
| Denní bílá | 160 Kč |
| Studená bílá | 160 Kč |
LED COB pásek 24V 24COB10 vnitřní

| Teplá bílá | 120 Kč |
| Denní bílá | 120 Kč |
| Studená bílá | 120 Kč |
LED pásek 9,6W SQ3-600 vnitřní

| Extra teplá | 120 Kč |
| Žárovkové světlo | 120 Kč |
| Teplá bílá | 120 Kč |
| Denní bílá | 120 Kč |
| Studená bílá | 120 Kč |
| Extra studená | 120 Kč |
| Červená | 120 Kč |
| Modrá | 120 Kč |
| Zelená | 120 Kč |
| Žlutá | 120 Kč |
LED pásek 4,8W SQ3-300 vnitřní

| Extra teplá | 75 Kč |
| Žárovkové světlo | 75 Kč |
| Teplá bílá | 75 Kč |
| Denní bílá | 75 Kč |
| Studená bílá | 75 Kč |
| Extra studená | 75 Kč |
| Červená | 75 Kč |
| Modrá | 75 Kč |
| Oranžová | 109 Kč |
| Zelená | 75 Kč |
| Žlutá | 89 Kč |
LED pásek 12W SB3-300 vnitřní

| Extra teplá | 130 Kč |
| Žárovkové světlo | 130 Kč |
| Teplá bílá | 130 Kč |
| Denní bílá | 130 Kč |
| Studená bílá | 130 Kč |
| Extra studená | 130 Kč |
| Červená | 130 Kč |
| Modrá | 130 Kč |
| Zelená | 130 Kč |










