- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Lustry a závěsná
- Závěsné LED svítidlo BUTU 480 LONG
Závěsné LED svítidlo BUTU 480 LONG
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
LED žárovka 4-35W 2700K 60° GU10 kód: ML-312.134.99.0
|
Na dotaz | 83 Kč |
Závěsné LED svítidlo BUTU 480 LONG
Vystaveno na prodejně
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Varianty2
| Barva | Dostupnost | Cena s DPH | Množství | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Skladem více než 100 Sledovat dostupnost | 199 Kč | |||
![]() |
Skladem více než 200 | 199 Kč |
Popis produktu
Závěsné LED svítidlo BUTU 480 LONG
Stylové závěsné svítidlo BUTU pro žárovku GU10, provedení je v bílé a černé barvě. Jako zdroj světla doporučujeme LED žárovky GU10 z našeho eshopu. Svítidlo je ideální pro obytné místnosti v domácnosti, hotely, restaurace a kluby. Součástí svítidla je nepopsaný kabel na případnou výměnu. Součástí svítidla není žárovka.
Více závěsných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Průměr | 60 mm |
| Výška | 800 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Délka kabelu | 2 m |
| Materiál | Hliník |
| Patice | GU10 |
| Stmívatelný | Ne |
| Napětí | 230 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Průměr | 60 mm |
| Výška | 800 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Délka kabelu | 2 m |
| Materiál | Hliník |
| Patice | GU10 |
| Stmívatelný | Ne |
Alternativní produkty8
LED svítidlo Vanda S30, 30W, IP20 bílá
Rychlé info

LED přisazené svítidlo Vanda S30 v bílém provedení o výkonu 30W…
| Teplá bílá | 1 502 Kč |
| Denní bílá | 1 500 Kč |
Na dotaz ks
Nástěnné LED svítidlo Freja
Rychlé info

Nástěnné LED svítidlo Freja o výkonu 3W o svítivosti 200lm a teplou…
| Černá | 1 539 Kč |
| Bílá | 1 539 Kč |
Na dotaz ks
Stropní LED svítidlo TINY 8W bílá
✴︎ Doporučujeme
Rychlé info

Stropní LED svítidlo TINY o výkonu 8W se světelným tokem 510 lm a…
LED svítidlo Corona V 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Corona V o výkonu 9W nabízíme ve…
| Teplá bílá | 1 836 Kč |
| Denní bílá | 1 836 Kč |
Na dotaz ks
LED svítidlo Revos 2S 6W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Revos 2S v černém provedení o výkonu …
| Teplá bílá | 1 267 Kč |
| Denní bílá | 1 267 Kč |
Na dotaz ks
Přisazené LED svítidlo kruhové 20W 4000 IP65 černé
Voděodolný
Rychlé info

Přisazené LED stropní a nástěnné svítidlo o výkonu 20W nabízíme ve…
LED žárovka 9,5-60W 4000K 180° E27
Rychlé info

LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
CorePro LEDspot Classic D 5-50W GU10 840 36D
Rychlé info

Philips CorePro LEDspot Classic jsou navrženy jako plnohodnotná…


















