- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Lustry a závěsná
- Závěsné LED svítidlo J4301 90W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4301 90W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4301 90W s dálkovým ovladačem
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Závěsné LED svítidlo J4301 90W s dálkovým ovladačem
Závěsné svítidlo J4301 ve velmi moderním provedení. Součástí balení je také ovladač, pomocí kterého můžete svítidlo zapnout/vypnout, stmívat a měnit barevnou teplotu od 3000K do 6500K. LED svítidlo nabízí kvalitní osvětlení interiérových prostor a velmi efektní rozptyl světla. Světlo z LED čipů rovnoměrně a příjemně prosvítá skrze mléčný difuzor.
Svítidlo se skládá ze třech obručí o průměru 600mm, 400mm a 200mm.
Více závěsných svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- svítidlo je stmívatelné
- možnost změny barvy světla
- možnost ovládání více světel jedním ovladačem
- paměť posledního nastavení po vypnutí
Použití
Závšesné LED svítidlo J4301 je svítidlo, které je určené do interiéru. Svítidlo je vhodné pro osvětlení hlavně obývacího pokoje ale taky ložnice, dětského pokoje, pracovny nebo jako hotelové osvětlení. Naopak svítidlo není vhodné do prašných a vlhkých místností, jako jsou třeba koupelny, dílny a sklepní prostory.
| Příkon | 90 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 7400 lm |
| Průměr | 200 mm, 400 mm, 600 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Noční osvětlení | Ano |
| Spínací cyklus | 25000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 180° |
| Tvar | Kulatý |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED lampička ALEXA 5W 250lm 4000K stmívatelná bílá

LED svítidlo Penelope 9W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |
Nouzové svítidlo NEXI150-AT NEXITECH 11W 1H

LED prachotěsné svítidlo WT060C LED36S/840 PSU TW1 33W

Venkovní sloupkové LED svítidlo DUST 16408/93/16

Přisazené LED svítidlo CALA 32W IP44

| Žárovkové světlo | 1 271 Kč |
| Denní bílá | 1 159 Kč |
LED svítidlo Corona V 9W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 836 Kč |
| Denní bílá | 1 836 Kč |
LED Svítidlo POLY 47W 1500mm denní bílá
















