- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Lustry a závěsná
- Závěsné LED svítidlo J4307 75W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4307 75W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4307 75W s dálkovým ovladačem
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Závěsné LED svítidlo J4307 75W s dálkovým ovladačem
Závěsné svítidlo J4307 ve velmi moderním provedení. Součástí balení je také ovladač, pomocí kterého můžete svítidlo zapnout/vypnout, stmívat a měnit barevnou teplotu od 3000K do 6500K. LED svítidlo nabízí kvalitní osvětlení interiérových prostor a velmi efektní rozptyl světla. Světlo z LED čipů rovnoměrně a příjemně prosvítá skrze mléčný difuzor.
Svítidlo se skládá ze dvou obručí o rozměrech 600mm a 400mm.
Více závěsných svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- svítidlo je stmívatelné
- možnost změny barvy světla
- možnost ovládání více světel jedním ovladačem
- paměť posledního nastavení po vypnutí
Použití
Závšesné LED svítidlo J4307 je svítidlo, které je určené do interiéru. Svítidlo je vhodné pro osvětlení hlavně obývacího pokoje ale taky ložnice, dětského pokoje, pracovny nebo jako hotelové osvětlení. Naopak svítidlo není vhodné do prašných a vlhkých místností, jako jsou třeba koupelny, dílny a sklepní prostory.
| Příkon | 75 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 6100 lm |
| Průměr | 400 mm, 600 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Noční osvětlení | Ano |
| Spínací cyklus | 25000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 180° |
| Tvar | Kulatý |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty6
LED lampička AMELIA 10W 750lm 4000K stmívatelná stříbrná

Vestavné LED svítidlo LOPEN 3W IP65 bílé

| Teplá bílá | 279 Kč |
| Denní bílá | 279 Kč |
| Studená bílá | 279 Kč |
LED svítidlo Revos S 3W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 037 Kč |
| Denní bílá | 1 037 Kč |
LED svítidlo Ether 9W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 786 Kč |
| Denní bílá | 1 786 Kč |
Venkovní nástěnné svítidlo RACCOON 17273/93/16

Stropní LED svítidlo Lada 2-5x E27 250-600mm bílá

| 250 mm | 1 282 Kč |
| 400 mm | 1 831 Kč |
| 600 mm | 3 171 Kč |















