- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Lustry a závěsná
- Závěsné LED svítidlo J4310 70W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4310 70W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4310 70W s dálkovým ovladačem
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Závěsné LED svítidlo J4310 70W s dálkovým ovladačem
Závěsné svítidlo J4310 ve velmi moderním provedení. Součástí balení je také ovladač, pomocí kterého můžete svítidlo zapnout/vypnout, stmívat a měnit barevnou teplotu od 3000K do 6500K. LED svítidlo nabízí kvalitní osvětlení interiérových prostor a velmi efektní rozptyl světla. Světlo z LED čipů rovnoměrně a příjemně prosvítá skrze mléčný difuzor.
Svítidlo se skládá ze dvou obručí o rozměrech 600mm a 400mm.
Více závěsných svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- svítidlo je stmívatelné
- možnost změny barvy světla
- možnost ovládání více světel jedním ovladačem
- paměť posledního nastavení po vypnutí
Použití
Závšesné LED svítidlo J4310 je svítidlo, které je určené do interiéru. Svítidlo je vhodné pro osvětlení hlavně obývacího pokoje ale taky ložnice, dětského pokoje, pracovny nebo jako hotelové osvětlení. Naopak svítidlo není vhodné do prašných a vlhkých místností, jako jsou třeba koupelny, dílny a sklepní prostory.
| Příkon | 70 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 4600 lm |
| Průměr | 400 mm, 600 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Noční osvětlení | Ano |
| Spínací cyklus | 25000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 180° |
| Tvar | Kulatý |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty5
LED svítidlo TROUT BASIC 36W 4000K IP20

Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K chrom

| 145 mm | 455 Kč |
| 220 mm | 774 Kč |
Přisazené LED svítidlo CALA 12 E 12W 4000K IP44

Venkovní nástěnné svítidlo STOCK 16464/93/16

Stropní LED svítidlo ROLO 6W bílá

| Černá | 1 930 Kč |
| Bílá | 1 930 Kč |

















