- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Lustry a závěsná
- Závěsné LED svítidlo J4311 100W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4311 100W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4311 100W s dálkovým ovladačem
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Závěsné LED svítidlo J4311 100W s dálkovým ovladačem
Závěsné svítidlo J4311 ve velmi moderním provedení. Součástí balení je také ovladač, pomocí kterého můžete svítidlo zapnout/vypnout, stmívat a měnit barevnou teplotu od 3000K do 6500K. LED svítidlo nabízí kvalitní osvětlení interiérových prostor a velmi efektní rozptyl světla. Světlo z LED čipů rovnoměrně a příjemně prosvítá skrze mléčný difuzor.
Svítidlo se skládá ze dvou obručí o rozměrech 800mm a 600mm.
Více závěsných svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- svítidlo je stmívatelné
- možnost změny barvy světla
- možnost ovládání více světel jedním ovladačem
- paměť posledního nastavení po vypnutí
Použití
Závšesné LED svítidlo J4311 je svítidlo, které je určené do interiéru. Svítidlo je vhodné pro osvětlení hlavně obývacího pokoje ale taky ložnice, dětského pokoje, pracovny nebo jako hotelové osvětlení. Naopak svítidlo není vhodné do prašných a vlhkých místností, jako jsou třeba koupelny, dílny a sklepní prostory.
| Příkon | 100 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 6500 lm |
| Průměr | 600 mm, 800 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Noční osvětlení | Ano |
| Spínací cyklus | 25000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 180° |
| Tvar | Kulatý |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty4
Stropní LED svítidlo TINY 8W bílá

Přisazené LED svítidlo CALA 12W IP44

| Žárovkové světlo | 663 Kč |
| Denní bílá | 688 Kč |
Stropní LED svítidlo Fany 30-80W 400-800mm 3000K bílá

| 400 mm | 2 620 Kč |
| 600 mm | 4 621 Kč |
| 800 mm | 6 477 Kč |
LED svítidlo 18W LENS P TRICOLOR 345mm s MV čidlem




















