- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Lustry a závěsná
- Závěsné LED svítidlo J4323/B 65W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4323/B 65W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4323/B 65W s dálkovým ovladačem
Závěsné LED svítidlo J4323/B o výkonu 65W a svítivosti 4300lm nabízíme v černé barvě. Součástí balení je také ovladač, pomocí kterého můžete svítidlo zapnout/vypnout, stmívat a měnit barevnou teplotu od 3000K do 6500K. Více
Výrobce: Nedes Kód produktu: J4323/B
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Závěsné LED svítidlo J4323/B 65W s dálkovým ovladačem
Závěsné svítidlo J4323/B ve velmi moderním provedení. Součástí balení je také ovladač, pomocí kterého můžete svítidlo zapnout/vypnout, stmívat a měnit barevnou teplotu od 3000K do 6500K. LED svítidlo nabízí kvalitní osvětlení interiérových prostor a velmi efektní rozptyl světla. Světlo z LED čipů rovnoměrně a příjemně prosvítá skrze mléčný difuzor.
Výhody
- svítidlo je stmívatelné
- možnost změny barvy světla
- možnost ovládání více světel jedním ovladačem
- paměť posledního nastavení po vypnutí
Použití
Závšesné LED svítidlo J4323/B je svítidlo, které je určené do interiéru. Svítidlo je vhodné pro osvětlení hlavně obývacího pokoje ale taky ložnice, dětského pokoje, pracovny nebo jako hotelové osvětlení. Naopak svítidlo není vhodné do prašných a vlhkých místností, jako jsou třeba koupelny, dílny a sklepní prostory.
Více závěsných svítidel naleznete ZDE.
| Příkon | 65 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 4300 lm |
| Rozměry dílů | 200x400, 300x600 |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Noční osvětlení | Ano |
| Spínací cyklus | 25000 x |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 180° |
| Tvar | Hranatý |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty7
LED svítidlo Ether 9W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 786 Kč |
| Denní bílá | 1 786 Kč |
Stropní a nástěné LED svítidlo Mauve 10W 1000lm 265mm 2700K

LED svítidlo 12-24W LENS P TRICOLOR PREMIUM 260-400mm

| 12 W | 604 Kč |
| 18 W | 800 Kč |
| 24 W | 1 114 Kč |
Závěsné LED svítidlo Reny 30-80W 400-1000mm 4200K bílá

| 400 mm | 3 165 Kč |
| 500 mm | 4 308 Kč |
| 600 mm | 5 165 Kč |
| 800 mm | 9 369 Kč |
| 1000 mm | 18 587 Kč |
LED lampička BIANCA 8W 400lm 4000K s klipem černá

Závěsné LED svítidlo Lora E14 bílá - VYSTAVENO

Venkovní nástěnné svítidlo GRASS 17322/93/16 s MV senzorem














