- Domů
- Dle sortimentu
- Světelné zdroje
- LED žárovky 230V
- Patice E27
- Classic LEDbulb ND 8.5-75W A60 E27 827 FR
Classic LEDbulb ND 8.5-75W A60 E27 827 FR
Classic LEDbulb ND 8.5-75W A60 E27 827 FR
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
Classic LEDbulb ND 8.5-75W A60 E27 827 FR
Skleněná žárovka Philips Deco Classic LEDbulb s paticí E27 je plnohodnotnou náhradnou klasických žárovek. Oproti nim však dosahují až 90% úspory energie, životnosti 15.000h a nevydávají skoro žádné teplo. Barva světla této žárovky je žárovkové světlo. Ideální pro domácí použití, restaurace, bary, obchody, hotely a další.
Parametry produktu
| Příkon | 8,5 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 75 W |
| Barva světla |
|
| Světelný tok | 1055 lm |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Patice | E27 |
| Spínací cyklus | 30000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 360° |
| Svítivost na 1W | 115,29 lm |
| Tvar žárovky | A60 (A 60mm) |
| Úprava žárovky | Matná |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 15 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED panel kulatý přisazený 24W 300mm
✴︎ Doporučujeme
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 300mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel SQUARE BASIC 3W 85x85mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o velikosti 85x85mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 190 Kč |
| Denní bílá | 190 Kč |
Na dotaz ks
LED panel čtverec do podhledu 12W 171x171mm
-2%
Rychlé info

LED Panel do podhledu o rozměru 171x171mm s bílým rámečkem je určen…
| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel RONDO CLASSIC 12W 175mm stříbrný Teplá bílá
Rychlé info

LED Panel RONDO CLASSIC o průměru 175mm je určen do sádrokartonu.…
285 Kč
Na dotaz ks
LED panel RONDO BASIC 24W 300mm stříbrný
-4%
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 300mm ve stříbrné barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 859 Kč |
| Denní bílá | 859 Kč |
Na dotaz ks
LED panel kulatý přisazený 18W 220mm
-11%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o průměru 220mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 220 Kč |
| Denní bílá | 220 Kč |
| Studená bílá | 220 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel čtverec do podhledu 6W 120x120mm
Rychlé info

Zápustný 6W LED panel o rozměru 120x120mm s bílým rámečkem určený do…
| Teplá bílá | 99 Kč |
| Denní bílá | 99 Kč |
| Studená bílá | 99 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel RONDO BASIC 3W 85mm bílý
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 85mm v bílé barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 215 Kč |
| Denní bílá | 215 Kč |
Na dotaz ks







