AZ LED je specializovaný e-shop s kompletní nabídkou osvětlovací LED technologie. Najdete zde LED svítidla, LED panely, LED pásky, světelné zdroje, LED ovladače a přijímače, montážní součástky a další příslušenství pro výkonné a zároveň úsporné osvětlení každého soukromého i komerčního objektu.

Pokud na našem webu nenajdete potřebné informace u popisu jednotlivých kategorií nebo konkrétních produktů, můžete se obrátit na naše odborníky prostřednictvím online formuláře a nechat si vhodné osvětlení navrhnout a vypočítat přesně na míru.

Na této stránce postupně zveřejňujeme rady a tipy, jak LED technologii nejlépe využít, aby vám dokonale sloužila, například k osvětlení kuchyňské linky. K tomu můžete použít jak LED pásky, tak zářivková LED svítidla. Poradíme také, jak nainstalovat dotykový ovladač přímo do profilu, který se používá pro připevnění LED pásků na stěny nebo nábytek.

Nenašli jste na našem webu nějaké informace k LED osvětlení, které by vás zajímaly? Můžete nám rovněž napsat svůj dotaz na e-mail info@az-led.cz. Nejčastější dotazy budou tématem našich příštích rad a tipů, které zde budeme postupně zveřejňovat.

Osvětlení kuchyňské linky pomocí LED pásku

Osvětlení kuchyňské linky pomocí LED pásku

Více
Zářivková LED svítidla pod kuchyňskou linku

Zářivková LED svítidla pod kuchyňskou linku

Více
Instalace dotykového ovladače do profilu

Instalace dotykového ovladače do profilu

Více