- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Nástěnná
- LED koupelnové nástěnné a stropní svítidlo Fit 34058/11/16
LED koupelnové nástěnné a stropní svítidlo Fit 34058/11/16
LED koupelnové nástěnné a stropní svítidlo Fit 34058/11/16
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED koupelnové nástěnné a stropní svítidlo Fit 34058/11/16
Koupelnové LED svítidlo Fit o výkonu 5W, svítivosti 370lm a žárovkové barvě světla (2700K) je určené pro vodorovnou nebo svislou montáž. Můžete použít jako nástěnné nebo stropní svítidlo, záleží jen na vaší fantazii. Difuzor je vyrobený ze syntetického materiálu pomocí, kterého se šíří krásné hřejivé žárovkové LED světlo po Vaší koupelně. Chromové konce svítidla dodají prostoru moderní stylový nádech. Svítidlo Fit dokáže zdokonalit vzhled jakékoliv moderní koupelny, díky svému stylovému a solidnímu provedení. Výrobce Philips dbal na kvalitní výběr materiálů a výkonu svítidla, tak aby bylo vhodné do vlhkého prostředí Vaší koupelny. Koupelnové LED svítidlo Fit je pevně utěsněno a má krytí IP44 a certifikaci odolnosti vůči vodě.
Více nástěnných svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- Integrovaný LED Phillips čip nejnovější generace
- Čistý a elegantním design
- Vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů
- Náhrada starého svítidla s klasickými žárovkami o výkonu 40W
- Úsporný světelný zdroj šetří energii a tím i životní prostředí
- Nižší náklady na údržbu
Vlastnosti
- Žárovková barva světla (2700K)
- Svítivost je 370 lm
- Krytí IP44 - ochrana proti vodě a vlhkosti, svítidlo určené do koupelen
Použití
- Svítidlo lze montovat svisle nebo vodorovně
- Do koupelen - nad zrcadlo, na stěnu nebo na strop
Parametry produktu
| Příkon | 5 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 40 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 370 lm |
| Délka | 333 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 64 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vhodné do | Koupelny |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 2 roky |
| Zdroj součástí balení | Ano |
| Použití dle místnosti | Koupelna |
| Příkon | 5 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 40 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 370 lm |
| Délka | 333 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 64 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vhodné do | Koupelny |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 2 roky |
| Zdroj součástí balení | Ano |
| Použití dle místnosti | Koupelna |
Alternativní produkty3
LED vestavné svítidlo TAXI SMD P C/M čtverec

| Teplá bílá | 349 Kč |
| Denní bílá | 349 Kč |
LED svítidlo Draco R 9W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |
Hranaté LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 4000K bílá

| 145 mm | 406 Kč |
| 220 mm | 694 Kč |









