- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Nástěnná
- LED koupelnové nástěnné a stropní svítidlo Fit 34059/11/16
LED koupelnové nástěnné a stropní svítidlo Fit 34059/11/16
LED koupelnové nástěnné a stropní svítidlo Fit 34059/11/16
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED koupelnové nástěnné a stropní svítidlo Fit 34058/11/16
Koupelnové LED svítidlo Fit o výkonu 7,5W, svítivosti 560lm a žárovkové barvě světla (2700K) je určené pro vodorovnou nebo svislou montáž. Můžete použít jako nástěnné nebo stropní svítidlo, záleží jen na vaší fantazii. Difuzor je vyrobený ze syntetického materiálu pomocí, kterého se šíří krásné hřejivé žárovkové LED světlo po Vaší koupelně. Chromové konce svítidla dodají prostoru moderní stylový nádech. Svítidlo Fit dokáže zdokonalit vzhled jakékoliv moderní koupelny, díky svému stylovému a solidnímu provedení. Výrobce Philips dbal na kvalitní výběr materiálů a výkonu svítidla, tak aby bylo vhodné do vlhkého prostředí Vaší koupelny. Koupelnové LED svítidlo Fit je pevně utěsněno a má krytí IP44 a certifikaci odolnosti vůči vodě.
Více nástěnných svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- Integrovaný LED Phillips čip nejnovější generace
- Čistý a elegantním design
- Vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů
- Náhrada starého svítidla s klasickými žárovkami o výkonu 50W
- Úsporný světelný zdroj šetří energii a tím i životní prostředí
- Nižší náklady na údržbu
Vlastnosti
- Žárovková barva světla (2700K)
- Svítivost je 560 lm
- Krytí IP44 - ochrana proti vodě a vlhkosti, svítidlo určené do koupelen
Použití
- Svítidlo lze montovat svisle nebo vodorovně
- Do koupelen - nad zrcadlo, na stěnu nebo na strop
Parametry produktu
| Příkon | 7,5 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 50 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 560 lm |
| Délka | 483 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 67 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vhodné do | Koupelny |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 2 roky |
| Zdroj součástí balení | Ano |
| Použití dle místnosti | Koupelna |
| Příkon | 7,5 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 50 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2700 K |
| Světelný tok | 560 lm |
| Délka | 483 mm |
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 67 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Kov, Plast |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vhodné do | Koupelny |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Záruční doba | 2 roky |
| Zdroj součástí balení | Ano |
| Použití dle místnosti | Koupelna |
Alternativní produkty6
Stropní a nástěnné LED svítidlo Mauve 22W 2000lm 2700K

LED stolní lampa Jabiru 4,5W 230lm 4000K

| Bílá | 904 Kč |
| Antracitová | 904 Kč |
Stropní LED svítidlo Lada 2-5x E27 250-600mm bílá

| 250 mm | 1 282 Kč |
| 400 mm | 1 831 Kč |
| 600 mm | 3 171 Kč |
Stropní LED svítidlo Kaji 20-42W 300-600mm 3000K stříbrná

| 300 mm | 2 267 Kč |
| 455 mm | 4 643 Kč |
| 600 mm | 5 519 Kč |
LED vestavné svítidlo TAXI SMD P C/M čtverec

| Teplá bílá | 349 Kč |
| Denní bílá | 349 Kč |
Venkovní sloupkové LED svítidlo STOCK 16467/93/16










