- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Sada ovladač s přijímačem RGB
- LED ovladač digitální RF DG17
LED ovladač digitální RF DG17
LED ovladač digitální RF DG17
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED ovladač digitální RF DG17
Jednoduchý ovladač digitálních RGB LED pásků s možností využití až 316 nahraných světelných módů v ovladači. Digitální ovladač umožňuje ovládání až 2048 LED diod (pixelů). Konektor lze v případně potřeby odstřihnout a kabely napájet přímo na pásek.
Více sad ovladačů s přijímači RGB naleznete ZDE.
Specifikace
- přenosová frekvence 433MHz, dosah 8 až 25m
- vnitřní baterie ovladače 3VDC CR2025 výdrž 12měsíců
- pracovní proud přijímače max 6A, napětí DC 5-24V
- podpora až 2048 pixelů, 316 efektů
- ovladač si po odpojení napájení pamatuje poslední nastavení barvy či efektu
- rozměry: přijímač 35×15×4,5mm, ovladač 85x40x6
Popis kabelu:
- C - červený = plus ( + )
- G - bílý = mínus ( - )
- D - zelený = Data
Upozornění
Zapojení by měla provádět odborně způsobilá osoba.
Dodržujte správné zapojení vodičů, hodnoty napětí a zatížení. Jinak může dojít k poškození zařízení.
Parametry produktu
| Napětí | 5 V, 12 V, 24 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 122 mm |
| Šířka | 53 mm |
| Výška | 6 mm |
| Dosah | 25 m |
| Maximální počet ovládaných diod | 2048 |
| Maximální proud | 6 A |
| Maximální zatížení | 30 W při 5 V, 72 W při 12 V, 144 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 433,92 Mhz |
| Připojení vstup | DC konektory |
| Připojení výstup | Kabely |
| Součást balení | Baterie |
| Typ baterie | CR2025 |
| Velikost ovladače | 85 x 40 x 6 mm |
| Napětí | 5 V, 12 V, 24 V |
|---|---|
| Barva |
|
| Délka | 122 mm |
| Šířka | 53 mm |
| Výška | 6 mm |
| Dosah | 25 m |
| Maximální počet ovládaných diod | 2048 |
| Maximální proud | 6 A |
| Maximální zatížení | 30 W při 5 V, 72 W při 12 V, 144 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet zón | 1 |
| Přenosová frekvence | 433,92 Mhz |
| Připojení vstup | DC konektory |
| Připojení výstup | Kabely |
| Součást balení | Baterie |
| Typ baterie | CR2025 |
| Velikost ovladače | 85 x 40 x 6 mm |
Technický list (pdf, 129.3 kB)
Alternativní produkty8
Přípojka COB CCT 10mm s kabelem
Rychlé info

Přípojka COB 10mm s kabelem pro CCT COB LED pásky
Skříňový spínač IRD1 12-24V
Rychlé info

Spínač skříňový s IR senzorem pro skříně či zásuvky s vnitřním…
Plochý kabel RGBW 5x0,3
Rychlé info

Kabel je vhodný pro RGBW pásky. Barevně značené kabely usnadňují…
Prodlužovací kabel bílý 1,5 - 10m 3x zásuvka
Rychlé info

Prodlužovací kabel bílé barvy s třemi zásuvkami v různých délkách…
| 1,5 m | 149 Kč |
| 2 m | 189 Kč |
| 3 m | 219 Kč |
| 5 m | 309 Kč |
| 7 m | 379 Kč |
| 10 m | 459 Kč |
Na objednávku ks
Plochý RGB kabel 4x0,3 mm²
Rychlé info

Vhodné pro RGB pásky. Barevně značené kabely usnadňují zapojení pásku…
Prodlužovací kabel bílý 1,5 - 10m 4x zásuvka
Rychlé info

Prodlužovací kabel bílé barvy se čtyřmi zásuvkami v různých délkách…
| 1,5 m | 179 Kč |
| 2 m | 199 Kč |
| 3 m | 249 Kč |
| 5 m | 339 Kč |
| 7 m | 399 Kč |
| 10 m | 509 Kč |
Na objednávku ks
Skříňový spínač IRD1 12-24V bílý
Novinka
Rychlé info

Spínač skříňový s IR senzorem pro skříně či zásuvky s vnitřním…
Kabel CCT plochý 3x0,35 mm²
Rychlé info

Kabel CCT 3x0,35 mm², vhodné pro CCT pásky. Barevně značené kabely…





