- Domů
- Dle sortimentu
- LED ovladače a přijímače
- RGB
- Sada ovladač s přijímačem RGB
- LED ovladač RF RGB 17B
LED ovladač RF RGB 17B
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (m) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
LED pásek 12W SB3-300 vnitřní kód: P0011 | Skladem více než 200 | 130 Kč | ||
![]() |
DC konektor se svorkovnicí (samec) kód: 11217
|
Skladem více než 200 | 10 Kč | ||
![]() |
LED pásek 9,6W SQ3-600 vnitřní kód: P0019 | Skladem více než 200 | 120 Kč |
LED ovladač RF RGB 17B
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED ovladač RF RGB 17B
Radiofrekvenční mini přijímač s ovladačem, umožňuje dálkově ovládat RGB LED osvětlení s pracovním napětím 5-24V DC. Není nutná přímá viditelnost přijímače a ovladače, přijímač může být ukrytý ve skříni, za sádrokartonem nebo za zdí. Stmívání je spolehlivé, stabilní a nedochází při něm k problikávání LED. Při zapnutí se LED světelný zdroj se pozvolně rozsvítí a při vypnutí pozvolně setmí.
Více sad ovladačů s přijímači RGB naleznete ZDE.
Funkce na ovladači
- 41 přednastavených efektů
- 10 rychlostí barevných efektů
- 5 úrovní nastavení intenzity statické barvy
Výhody
- Ovladač je radiofrekvenční, to znamená, že nemusí vidět na přijímač
- Stmívání je spolehlivé, stabilní a pozvolné
Vlastnosti
- Maximální zatížení 3x2A (při 12V 72W, při 24V 144W)
- Stmívání statické barvy v rozmezí 5ti stupních
- Pamět poslední nastavené intenzity před přerušením napájení
- Ovladač umí ovládat jeden okruh RGB LED světelných zdrojů
- Dosah >15m
Použití
- Hotelové pokoje, prostory recepcí
- V ložnici, obývacím pokoji, v dětském pokoji
Upozornění
V případě ustřižení nízkonapěťového konektoru ztrácí výrobek záruku!
Parametry produktu
| Napětí | 5 V, 12 V, 24 V |
|---|---|
| Délka | 35 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 4,5 mm |
| Dosah | 15 m |
| Maximální proud | 6 A |
| Maximální zatížení | 72 W při 12 V, 144 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Přenosová frekvence | 433,92 Mhz |
| Připojení vstup | DC konektory |
| Připojení výstup | Kabely |
| Součást balení | Baterie |
| Typ ovladání | RGB |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Velikost ovladače | 85 x 40 x 6 mm |
| Napětí | 5 V, 12 V, 24 V |
|---|---|
| Délka | 35 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 4,5 mm |
| Dosah | 15 m |
| Maximální proud | 6 A |
| Maximální zatížení | 72 W při 12 V, 144 W při 24 V |
| Paměť posledního nastavení po odpojení napájení | Ano |
| Počet kanálů | 1 kanál |
| Přenosová frekvence | 433,92 Mhz |
| Připojení vstup | DC konektory |
| Připojení výstup | Kabely |
| Součást balení | Baterie |
| Typ ovladání | RGB |
| Typ stmívání | PWM modulace |
| Velikost ovladače | 85 x 40 x 6 mm |
Návod (pdf, 171.4 kB)
Alternativní produkty8
Kabelová spojka T 3x1,5 mm IP67
Akce -25%
Rychlé info

Kabelová spojka T 3x1,5 mm IP67
Dotykový stmívač pro LED osvětlení NDS1 12-24V
Rychlé info

Designový nástěnný dotykový stmívač slouží k zapnutí, vypnutí a…
| Černá | 190 Kč |
| Stříbrná | 190 Kč |
Skladem více než 200 ks
Svorka krabicová 0,5-2,5mm 2273-204
Rychlé info

Wago svorka 2273-204 minimalizuje prostorové nároky při instalaci,…
Napájecí kabel pro LED pásek na 230V
230V
Rychlé info

Napájecí kabel pro LED pásek na 230V.
DC konektor napájecí s kabelem (samec)
Rychlé info

Nízkonapěťový kabelový napájecí DC konektor (samec) 2,1 x 5,5mm.
| Černá | 10 Kč |
| Bílá | 12 Kč |
Skladem více než 200 ks
RGBW spojka click 10mm s kabelem
Rychlé info

Spojka click s kabelem pro LED RGBW pásek - 10 mm
Trafo pájka 125W
Rychlé info

Trafo pájka 125W
Přípojka COB RGB 10mm s kabelem
Rychlé info

Přípojka COB 10mm s kabelem pro RGB COB LED pásky










