- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- LED panel kruhový vestavný 18W 225mm
LED panel kruhový vestavný 18W 225mm
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Vykružovací vrták stavitelný 40 - 300 mm Silverline kód: 427644 | Na dotaz | 569 Kč |
LED panel kruhový vestavný 18W 225mm
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Varianty2
| Barva světla | Dostupnost | Cena s DPH | Množství | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Nedostupné Sledovat dostupnost | 447 Kč | ||||
| Nedostupné Sledovat dostupnost | 447 Kč |
Popis produktu
LED panel kruhový vestavný 18W 225mm
Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Svítidlo je k dispozici s bílým rámečkem a variantami barvy světla teplá bílá (2800K) a denní bílá (4000K). LED panel je vyroben tak, aby nebyly vidět jednotlivé LEDky (čipy) při rozsvícení.
Velkou výhodou tohoto svítidla je malá montážní hloubka, která je pouhých 19 mm (v úvahu je třeba brát rozměr externího napáječe).
Výhodou je také možnost častého spínání, životnost až 30.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%. Součástí balení je nestmívatelný napáječ a pružiny pro uchycení do SDK. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 18 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 130 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2800 K, 4000 K |
| Světelný tok | 1510 lm, 1520 lm |
| Průměr | 225 mm |
| Výška | 19 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Barva difuzoru | opál (mléčný) |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Hliník |
| Montážní otvor (průměr) | 210 mm |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Spínací cyklus | 30000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 18 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 130 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 2800 K, 4000 K |
| Světelný tok | 1510 lm, 1520 lm |
| Průměr | 225 mm |
| Výška | 19 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Barva difuzoru | opál (mléčný) |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Hliník |
| Montážní otvor (průměr) | 210 mm |
| Provozní teplota | -15°C až +60°C |
| Součást balení | Nestmívatelný zdroj, pružiny |
| Spínací cyklus | 30000 x |
| Stmívatelný | Ne |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED panel 22W SQUARE CLASSIC SLIM 170x170mm bílý Denní bílá
Rychlé info

Moderní kulaté svítidlo o průměru 170x170mm se svěžím designem a…
743 Kč
Na dotaz ks
LED panel 16W RONDO CLASSIC SLIM 145mm bílý Denní bílá
Rychlé info

Moderní kulaté svítidlo o průměru 145mm se svěžím designem a tenkým…
702 Kč
Na dotaz ks
LED panel vestavný kulatý 8W 100mm IP65

Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Díky krytí IP…
LED panel vestavný čtverec 11W 125x125mm IP65
Voděodolný
Rychlé info

Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Díky krytí IP…
| Teplá bílá | 530 Kč |
| Denní bílá | 530 Kč |
Na dotaz ks
Vestavný LED panel DUO 18W+6W 245mm
Rychlé info

Vestavný LED panel LED DUO R18W o průměru 245 mm o výkonu 18W + 6W ,…
LED vestavné svítidlo TORO S9 9 W
Rychlé info

LED podhledové svítidlo o rozměrech 120x120x25mm a příkonu 9W je…
| Žárovkové světlo | 567 Kč |
| Teplá bílá | 567 Kč |
| Denní bílá | 567 Kč |
Na dotaz ks
LED panel RONDO BASIC 3W 85mm stříbrný
Rychlé info

LED Panel RONDO BASIC o průměru 85mm ve stříbrné barvě nabízíme ve…
| Teplá bílá | 267 Kč |
| Denní bílá | 215 Kč |
Na dotaz ks
LED panel vestavný kulatý 6W 400lm 75mm IP65
Voděodolný
Rychlé info

Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Díky krytí IP…
| Teplá bílá | 273 Kč |
| Denní bílá | 279 Kč |
Na dotaz ks











