- Domů
- Dle sortimentu
- LED panely
- Vestavné do sádrokartonu
- LED panel SMART čtverec vestavný 12W 170x170mm 3000-6500K
LED panel SMART čtverec vestavný 12W 170x170mm 3000-6500K
LED panel SMART čtverec vestavný 12W 170x170mm 3000-6500K
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED panel SMART čtverec vestavný 12W 170x170mm 3000-6500K
Vestavěné LED svítidlo je určeno k osvětlení interiéru. Svítidlo je k dispozici s bílým rámečkem. Barvu chromatičnosti lze nastavovat od 3000K-6500K a světelný tok dosahuje 1200lm.
LED panel je vyroben tak, aby nebyly vidět jednotlivé LEDky (čipy) při rozsvícení. Velkou výhodou tohoto svítidla je malá montážní hloubka, která je pouhých 19 mm (v úvahu je třeba brát rozměr externího napáječe). Výhodou je také možnost častého spínání, životnost až 30.000 hod., nízká spotřeba a okamžitý světelný tok 100%.
Součástí balení je nestmívatelný napáječ a pružiny pro uchycení do SDK. Svítidlo je vhodným řešením pro široké množství osvětlovaných prostor.
Více vestavných svítidel naleznete ZDE.
Vlastnosti
- Životnost 30 000 hod.
- Svítivost 1200 lm
- Barevná teplota je 3000-6500K (Teplá bílá, denní bílá, studená bílá)
- Smart svítidlo s Wifi 2,4GHz + BT(BLE)
- TUYA/SmartLife App - AMAZON ALEXA / GOOGLE HOME
Použití
- Ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, předsíň, komerční prostory...
- Svítidlo není vhodné pro použití v prostorech s vysokou vlhkostí jako koupelna, kuchyňe, ...
| Příkon | 12 W |
|---|---|
| Napětí | AC180-265 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 - 6500 K |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Délka | 170 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 19 mm |
| Krytí IP | IP20 |
| Materiál | Hliník |
| Montážní otvor | 155x155 mm |
| Stmívatelný | Ano |
| Světelný úhel | 120° |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Smart | Tuya, WiFi, Bluetooth |

SMART osvětlení - Tuya vs Zigbee
V dnešní éře digitalizace a automatizace se SMART osvětlení, a zejména LED osvětlení a LED pásky, stává stále více populární. Při rozhodování, kterou technologii pro inteligentní osvětlení zvolit, se často setkáváme s dvěma hlavními hráči na trhu: Tuya a Zigbee. V tomto článku probereme klíčové aspekty obou technologií, abychom vám pomohli vybrat tu pravou pro vaše potřeby.
Alternativní produkty8
LED vestavné svítidlo TORO S9 9 W

| Žárovkové světlo | 567 Kč |
| Teplá bílá | 567 Kč |
| Denní bílá | 567 Kč |
LED panel Rondo Grande SDK 48W

| Teplá bílá | 3 360 Kč |
| Denní bílá | 2 429 Kč |
LED panel kulatý přisazený 24W 300mm

| Teplá bílá | 350 Kč |
| Denní bílá | 350 Kč |
| Studená bílá | 350 Kč |
LED panel QUADRA UGR 36W 600x600mm bílý

| Teplá bílá | 2 138 Kč |
| Denní bílá | 2 138 Kč |
| Studená bílá | 2 138 Kč |
LED Panel 16W SQUARE CLASSIC SLIM 145x145mm bílý Denní bílá

LED panel SQUARE BASIC 24W 3000x300mm bílý

| Teplá bílá | 652 Kč |
| Denní bílá | 0 Kč |
Vestavný LED panel DUO 18W+6W 245mm

LED Panel QUADRA LONG SDK 40W 1200x300mm vestavný bílý









