LED prachotěsné svítidlo FABRIK 45W 4000K IP65

Voděodolný
12 bodů do věrnostního systému Doprava zdarma
McLED

LED prachotěsné svítidlo FABRIK s příkonem 45W a nouzovým modulem o výkonu 6W za 1hod. Barva svítidla je neutrální bílá (4000K) a světelný tok 4900lm. Rozměry LED svítidla jsou 1238x63x75 mm. Více

Výrobce: McLED Kód produktu: ML-414.211.18.0

3 190 Kč s DPH
Na objednávku Sledovat dostupnost
ks
az led kontakt 608 500 122
az led mail info@az-led.cz
Potřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno

Popis produktu

LED prachotěsné svítidlo FABRIK 45W 4000K IP65

LED prachotěsné svítidlo Fabrik s výkonem 45 W o délce 1238 mm svým použitím plně nahrazuje klasické svítidlo s fluorescenčními trubicemi (v tomto případě svítidlo s 2x 36 W trubicí). Světelný tok tohoto svítidla je 4900 lm. Díky širokému vyzařovacímu úhlu není problém nasvítit tímto svítidlem rovnoměrně i velmi širokou plochu. Svítidlo je vybaveno nouzovým modulem, který umožňuje svítidlu při výpadku napájení pokračovat ve svícení. Výkon nouzového modulu je 6 W a zajistí svícení svítidla v nouzovém režimu minimálně jednu hodinu.

Více prachotěsných svítidel naleznete ZDE.

Prachotěsné svítidlo s moderním designem

LED svítidlo FABRIK Vám ve srovnání s klasickými svítidly přináší spoustu výhod. K těm nejdůležitějším patří výrazně nižší spotřeba elektrické energie. To znamená, že se Vám investice do nákupu tohoto moderního LED svítidla ve srovnání s klasickým svítidlem rychle vrátí.

Mnozí zákazníci oceňují u tohoto svítidla ve srovnání s klasickými svítidly také moderní a elegantní design, velkou roli však hrají i výrazně menší rozměry – šířka svítidla je pouhých 63 mm a výška pouhých 75 mm. Díky těmto rozměrům se tak toto LED svítidlo oproti klasickým svítidlům mnohem lépe hodí také do místností s nízkými stropy, kde každý milimetr hraje roli.

Unikátní konstrukce

Při výrobě tohoto LED svítidla jsme kladli důraz nejen na výběr kvalitních LED čipů, ale i na optimálně dimenzované chlazení a kvalitní značkovou elektroniku ukrytou uvnitř těla svítidla. Pouze díky kombinaci všech těchto vybraných komponent dosahuje toto LED svítidlo dlouhé životnosti - až 50000 hodin. Tím se Vaše úspora ještě zvyšuje, neboť nebudete utrácet další peníze za opakovaný nákup nových trubic. S naším LED svítidlem krom peněz ušetříte také čas, který byste v případě klasických svítidel věnovali opakovanému shánění a výměnám fluorescenčních trubic. Díky krytí IP67 můžete toto LED prachotěsné svítidlo umístit bez problémů také do venkovního prostředí, protože mu nevadí vlhkost, déšť ani zvýšená prašnost. LED svítidlo je také odolné vůči otřesům.

Jednoduchá instalace

Toto LED svítidlo se vyznačuje také velice jednoduchou a rychlou montáží. Součástí balení jsou dva kovové klipy, které připevníte pomocí vrutů k podkladu (zeď, strop, nosná konstrukce apod.). Svítidlo do těchto klipů pak již jen jednoduše nacvaknete a upevnění svítidla je hotové. Dále stačí již jen zapojit napájecí přívody do svorkovnice.

Široké možnosti použití

LED svítidlo Fabrik je možné použít také v případě požadavku na průchozí montáž, neboť každé svítidlo je vybaveno dvojicí průchodek (jedna je nainstalována na svítidle a druhá je součástí balení) a dvojicí svorkovnic (na každém konci svítidla jedna). Je tak pouze na Vás, zda budete chtít Vaše nová LED svítidla propojit za sebe a napájet tak více svítidel za sebou pouze z jednoho místa, nebo budete chtít ke každému svítidlu vést samostatný přívod.

Parametry produktu

Příkon 45 W
Napětí 230 V
Barva Šedá
Barva světla Denní bílá
Barevná teplota 4000 K
Délka 1238 mm
Šířka 63 mm
Výška 75 mm
Krytí IP IP65
Index podání barev (CRI) >80 Ra
Materiál Plast
Provozní teplota -10°C až +40°C
Stmívatelný Ne
Životnost 30 000 hod.
Příkon 45 W
Napětí 230 V
Barva Šedá
Barva světla Denní bílá
Barevná teplota 4000 K
Délka 1238 mm
Šířka 63 mm
Výška 75 mm
Krytí IP IP65
Index podání barev (CRI) >80 Ra
Materiál Plast
Provozní teplota -10°C až +40°C
Stmívatelný Ne
Životnost 30 000 hod.
Produktový list (pdf, 295.4 kB)
Montážní návod (pdf, 1.5 MB)