- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Interiérová
- Nástěnná
- LED svítidlo do koupelny LUNA 18W 4000K
LED svítidlo do koupelny LUNA 18W 4000K
Můžete potřebovat
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (m) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Kabel CYKY-J 3x1,5mm² kód: CYKY-J 3x1,5
|
Na dotaz | 22 Kč |
LED svítidlo do koupelny LUNA 18W 4000K
4 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED svítidlo do koupelny LUNA 18W 4000K studená bílá
- Přisazené, interiérové, úsporné LED svítidlo
- LED osvětlení zrcadla v koupelně, obrazů, polic, ...
- Svítidlo v krytí IP44 - vhodné i do vlhkého prostředí
- Svítidlo je dodáváno včetně LED světelného zdroje v ceně a je vybaveno el. předřadníkem, který zajišťuje rychlé rozsvícení svítidla bez blikání a jeho dlouhou životnost
- Plastové opálové stínítko zajišťuje ideání rozptyl světla a zabraňuje oslnění
- Tělo svítidla je z anodizovaného hliníku a směr svícení lze nastavit otočnou clonou
- Světelný zdroj uvnitř šetří až 80% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou
- Rozměry 1ks svítidla: 895x60x140mm
Více svítidel do koupelny naleznete ZDE.
| Příkon | 18 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 700 lm, 900 lm |
| Délka | 895 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 60 mm |
| Krytí IP | IP44 |
| Materiál | Plast |
| Použití dle místnosti | Koupelna |
Montážní návod (pdf, 701.1 kB)
Alternativní produkty8
Závěsné LED svítidlo Reny 30-80W 400-1000mm 3000K bílá
Rychlé info

Závěsné LED svítidlo Reny v bílém provedení s teplou bílou (3000K)…
| 400 mm | 3 165 Kč |
| 500 mm | 4 308 Kč |
| 600 mm | 5 165 Kč |
| 800 mm | 9 369 Kč |
| 1000 mm | 18 587 Kč |
Na dotaz ks
Pohybové čidlo mini PIR do podhledu IS11-P 230V
230V
Rychlé info

Pohybové čidlo určeno pro vestavění do podhledu, toto PIR čidlo…
Philips CorePro LEDspot MV 6,5-65W GU10 36D
Rychlé info

Žárovka Philips CorePro LEDspot je navržena jako plnohodnotná náhrada…
Nouzové LED svítidlo Fulgur UNIXIT UX340 3,5W
Rychlé info

Nouzové LED svítidlo Fulgur UNIXIT UX340 o výkonu 3,5W, svítivosti 1…
LED svítidlo 18W LENS PP TRICOLOR 345mm s MV čidlem

LED svítidlo LENS PP s mikrovlným čidlem o výkonu 18W umožňuje…
1 280 Kč
1 600 Kč
Na dotaz ks
LED svítidlo Ether 9W IP65 černá
Voděodolný
Rychlé info

LED nástěnné a fasádní svítidlo Ether v černém provedení o výkonu 9W…
| Teplá bílá | 1 786 Kč |
| Denní bílá | 1 786 Kč |
Na dotaz ks
LED žárovka 9,5-60W 4000K 180° E27
Rychlé info

LED žárovka od firmy McLED je moderní a úspornou náhradou za…
Přisazené LED svítidlo CALA 18 D 18W IP44
Rychlé info

LED svítidlo Cala 18 D 18W s MV senzorem nahradí starší svítidla se …
| Žárovkové světlo | 1 691 Kč |
| Denní bílá | 1 713 Kč |
Na dotaz ks











