- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Venkovní
- Fasádová
- LED svítidlo Revos S 3W IP65 černá
LED svítidlo Revos S 3W IP65 černá
LED svítidlo Revos S 3W IP65 černá
LED nástěnné a fasádní svítidlo Revos S v černém provedení o výkonu 3W nabízíme ve variantě vyzařující jasné teplé bílé světlo (3000K) nebo ve variantě vyzařující denní bílé světlo (4000K). Designové svítidlo v teplé bílé barvě světla dosahuje 140lm v denní bílé barvě světla dosahuje 150lm. Svítidlo disponuje IP krytím IP65 (odolné vůči prachu a tryskající vodě). Více
Výrobce: McLED
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
LED svítidlo Revos S 3W IP65 černá
LED nástěnné a fasádní svítidlo Ursa S v černém provedení o výkonu 3W nabízíme ve variantě vyzařující jasné teplé bílé světlo (3000K) nebo ve variantě vyzařující denní bílé světlo (4000K). Designové svítidlo v teplé bílé barvě světla dosahuje 140lm a v denní bílé barvě světla dosahuje 150lm. Svítidlo disponuje IP krytím IP65 (odolné vůči prachu a tryskající vodě).
Více fasádových svítidel naleznete ZDE.
Výhody
- čistý a elegantní design
- úspora energie až 80% díky technologii LED
- nižší náklady na údržbu
- prodloužená záruka na 3 roky
Vlastnosti
- výkon 3W
- na výběr jsou dvě varianty teplá bílá a denní bílá
- světelný tok v teplé bílé barvě světla je 140lm- náhrada za 50W žárovku
- světelný tok v denní bílé barvě světla je 150lm- náhrada za 50W žárovku
- stupeň IP krytí je IP65 - odolné vůči prachu a tryskající vodě
- životnost 30000 hodin
- energetická třída A+
Použití
- ideální na fasádu domu
- do pergol, letních kuchyní a různých posezení
Parametry produktu
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 50 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K |
| Světelný tok | 150 lm |
| Délka | 68 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Pohybový senzor | Ne |
| Světelný úhel | 37° |
| Umístění | Nástěnné, Fasádní |
| Záruční doba | 3 roky |
| Životnost | 30 000 hod. |
| Příkon | 3 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 50 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 3000 K, 4000 K |
| Světelný tok | 150 lm |
| Délka | 68 mm |
| Šířka | 92 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | >80 Ra |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Pohybový senzor | Ne |
| Světelný úhel | 37° |
| Umístění | Nástěnné, Fasádní |
| Záruční doba | 3 roky |
| Životnost | 30 000 hod. |
Alternativní produkty8
LED panel přisazený QUADRA LONG 48W 1200x300mm bílá Denní bílá

LED žárovka 4-35W 2700K 60° GU10

Usměrňovací můstek 230V

LED žárovka 6,5-40W 2700K 180° E27

LED modul kit do svítidla 15W

| Teplá bílá | 160 Kč |
| Denní bílá | 160 Kč |
| Studená bílá | 160 Kč |
Soumrakový spínač SS-T1

Classic LEDBulb ND A60 E27 827 CL

| 60 W | 94 Kč |
| 75 W | 121 Kč |
| 100 W | 182 Kč |
LED svítidlo Penelope 9W IP65 černá

| Teplá bílá | 1 377 Kč |
| Denní bílá | 1 377 Kč |














