- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Prachotěsné
- LED svítidlo TURTLE OVAL 9W denní bílá
LED svítidlo TURTLE OVAL 9W denní bílá
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
PIR pohybové čidlo IS2-P 230V kód: 06825 | Skladem více než 200 | 180 Kč | ||
![]() |
Pohybové čidlo-mikrovlnné MS3-MINI 230V kód: 06823 | Skladem více než 200 | 240 Kč | ||
|
Svorka krabicová 0,5-2,5mm 2273-203 kód: 2273-203
|
Skladem více než 200 | 6 Kč | |||
|
Svorka krabicová s páčkou 0,14-4mm 221-413 kód: 221-413
|
Skladem více než 50 | 14 Kč |
LED svítidlo TURTLE OVAL 9W denní bílá
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Prachotěsné LED svítidlo TURTLE je kvalitní odolné svítidlo, ve kterém je použita technologie LED SMD čipů.
Svítidlo se používá do vlhkých a prašných prostorů a to z důvodu vysokého stupně krytí - IP65. Použití tohoto svítidla je velmi široké, například v garážích, skladovacích prostorech, suterénech, sportovních areálech atd.
Nespornou výhodou svítidla je okamžitý zážeh, bezúdržbovost, nízká spotřeba, která je pouhých 9W, velmi dlouhá životnost bez nutnosti výměny světelného zdroje, která je 50000 hodin díky tomuto důvodu nabízí toto svítidlo vysokou návratnost investice. Svítidlo je vyrobeno z odolného plastu a mléčného skla, které je opatřeno mřížkou. Díky této mřížce je svítidlo odolnější vůči poškození.
Více prachotěsných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 9 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 60 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 750 lm |
| Délka | 212 mm |
| Šířka | 118 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Plast, Sklo |
| Předřadník | Standard |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 9 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Ekvivalent | 60 W |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 750 lm |
| Délka | 212 mm |
| Šířka | 118 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Materiál | Plast, Sklo |
| Předřadník | Standard |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED Classic A60 E27 825 GOLD ND

| 35 W | 130 Kč |
| 48 W | 160 Kč |
LED žárovka 3W-35W 3000K 100° GU10

Přisazené LED svítidlo CALA 18 E 18W 4000K IP44

LED svítidlo Vanda R14, 14W, IP20 bílá

| Teplá bílá | 672 Kč |
| Denní bílá | 672 Kč |
LED svítidlo Ursa R 1,5W IP65 černá

| Teplá bílá | 765 Kč |
| Denní bílá | 765 Kč |
LED svítidlo T5-L60 8W 60cm s vypínačem

| Teplá bílá | 169 Kč |
| Denní bílá | 169 Kč |
| Studená bílá | 169 Kč |
Závěsné LED svítidlo Reny 30-80W 400-1000mm 4200K bílá

| 400 mm | 3 165 Kč |
| 500 mm | 4 308 Kč |
| 600 mm | 5 165 Kč |
| 800 mm | 9 369 Kč |
| 1000 mm | 18 587 Kč |
Kruhové LED svítidlo Egon 16-30W 145-220mm 3000K bílá

| 145 mm | 394 Kč |
| 220 mm | 671 Kč |















