- Domů
- Dle sortimentu
- LED svítidla
- Průmyslové, nouzové a VO
- Prachotěsné
- LED Svítidlo VARIUS 33W 1200mm denní bílá
LED Svítidlo VARIUS 33W 1200mm denní bílá
LED Svítidlo VARIUS 33W 1200mm denní bílá
4 body do věrnostního systému
608 500 122
info@az-led.czPotřebujete poradit?
Po - Pá: 9 - 16 h
So - Ne: Zavřeno
Popis produktu
LED Svítidlo VARIUS 33W 1200mm denní bílá
LED svítidlo VARIUS je skvělá volba pro náhradu nejrozšířenějších prachotěsných svítidel se zářivkami.
Unikátní bezklipový korpus, čipy usazené na kovovém integrovaném chladiči a kompaktní vzhled, to vše činí svítidlo VARIUS prostě neodolatelným.
Svítidlo disponuje vysokou mechanickou odolností IK08. VARIUS je připravený na koncovou průběžnou montáž, s možností přisazení přímo na strop. Výkonné led čipy SMD zaručují vysoký světelný výkon 153lm/W a dlouhou životnost dosahující až 50.000hod.
Více prachotěsných svítidel naleznete ZDE.
Parametry produktu
| Příkon | 33 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 5021 lm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 70 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Barva difuzoru | frosty |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| LED čip | SMD |
| Materiál | ABS, PC |
| Předřadník | On/Off |
| Provozní teplota | -40°C až +65°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Přisazené, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
| Příkon | 33 W |
|---|---|
| Napětí | 230 V |
| Barva |
|
| Barva světla |
|
| Barevná teplota | 4000 K |
| Světelný tok | 5021 lm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 70 mm |
| Krytí IP | IP65 |
| Barva difuzoru | frosty |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| LED čip | SMD |
| Materiál | ABS, PC |
| Předřadník | On/Off |
| Provozní teplota | -40°C až +65°C |
| Stmívatelný | Ne |
| Umístění | Nástěnné, Přisazené, Stropní |
| Vstupní frekvence | 50-60 Hz |
| Životnost | 50 000 hod. |
* Pole označená hvězdičkou jsou povinná
Alternativní produkty8
LED panel čtverec přisazený 12W 166x166mm
-1%
Rychlé info

Přisazený LED Panel o rozměru 166x166mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED Svítidlo VARIUS WB 40W 1200mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS WB je odolné proti vlhku, prachu a tryskající…
1 799 Kč
Na dotaz ks
LED Svítidlo VARIUS 20W 600mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS je odolné proti vlhku, prachu a tryskající vodě.…
982 Kč
Na dotaz ks
LED Svítidlo VARIUS WB 36W 600mm denní bílá
Rychlé info

LED svítidlo VARIUS WB je odolné proti vlhku, prachu a tryskající…
1 515 Kč
Na dotaz ks
LED panel kulatý do podhledu 18W 225mm
Rychlé info

LED Panel do podhledu o průměru 225mm s bílým rámečkem je určen do…
| Teplá bílá | 189 Kč |
| Denní bílá | 189 Kč |
| Studená bílá | 189 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED panel čtverec do podhledu 12W 171x171mm
-2%
Rychlé info

LED Panel do podhledu o rozměru 171x171mm s bílým rámečkem je určen…
| Teplá bílá | 129 Kč |
| Denní bílá | 129 Kč |
| Studená bílá | 129 Kč |
Skladem více než 200 ks
Nástěnný LED profil - N14 bronzový

Nejoblíbenější hliníkový profil N14 je nezbytnou součástí při…
| 1000 mm | 65 Kč |
| 2000 mm | 130 Kč |
Skladem více než 200 ks
LED profil 2SP-W pro police - Bílý
Novinka
Rychlé info

LED profil 2SP-B v bílém provedení pro osvětlení horní i spodní části…
| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
Skladem více než 200 ks













