- Domů
- Dle sortimentu
- Profily a lišty
- Nástěnné
- Nástěnný LED profil - Mikro 2 bílý
Nástěnný LED profil - Mikro 2 bílý
Můžete potřebovat
| Produkt | Dostupnostx | Cena s DPH | Množství (ks) | ||
|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Úchyt LED profilu NPM2 kód: 096373
|
Skladem více než 200 | 8 Kč |
Nástěnný LED profil - Mikro 2 bílý
608 500 122
info@az-led.czPopis produktu
Nástěnný LED profil - Mikro 2 bílý
Nástěnný LED profil dává LED páskům nový designový rozměr. Tento nástěnný hliníkový profil (lišta) Mikro 2 s povrchovou lakovanou úpravou je ideální pro montáž 1 LED pásku o výkonu 12W/m.
Jeho hlavní využití je povrchová montáž do nábytku a podobných míst, kde potřebujete kompaktní rozměry. Díky své velikosti je možné tento profil také přímo vložit do vyfrézovaných drážek v nábytku nebo zdi, vytvářejíc úzké pruhy světla. Kromě toho funguje jako chladič LED pásku. Pro optimální výkon doporučujeme LED pásky do šířky 10mm, které ideálně zapadají do vnitřního rozměru tohoto profilu.
K tomuto profilu patří kryt - difuzor (objednává se zvlášť), který zajišťuje optimální rozptýlení světla. Pokud nechcete, aby byli vidět jednotlivé body LED pásku použijte mléčný kryt. Čirý kryt má naopak lepší propustnost světla, ale jednotlivé body mohou být vidět.
K profilu doporučujeme zakoupit příslušenství jako jsou koncovky, úchyty a oboustranné lepící pásky pro jejich snadné uchycení.
Profil se prodává v délkách 1 metr a 2 metry. Tolerance délky profilu ±1%.
| Barva |
|
|---|---|
| Délka | 1000 mm, 2000 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 5,9 mm |
| Materiál | Hliník |
| Max. šířka pásku | 10 mm |
| Max. výkon pásku | 12W/m |
| Typ profilu | Mikro 2 |

Jak vybrat správný difuzor pro LED profil: Matný, čirý nebo černý?
Kvalitní LED difuzor je tedy nejen estetický doplněk, ale i důležitý technický prvek každé instalace LED osvětlení – ať už se jedná o podsvětlení kuchyňské linky, dekorativní osvětlení nábytku, nebo LED osvětlení chodby, stropu či venkovních ploch. Proto je správná volba difuzoru klíčová pro celkový výsledek instalace – jak po stránce funkčnosti, tak vzhledu.
Alternativní produkty8
Pohybové čidlo PIR10A

Sada nožů k NEON profilu

LED profil 2SP-C pro police - Černý

| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |
Nástěnný LED profil - P4-2 mini bílý

| 1000 mm | 105 Kč |
| 2000 mm | 210 Kč |
Nástěnný LED profil - NP10

| 1000 mm | 120 Kč |
| 2000 mm | 240 Kč |
Silikonový profil NEON D810

| Bílá | 70 Kč |
| Červená | 70 Kč |
| Zelená | 70 Kč |
| Modrá | 70 Kč |
| Žlutá | 70 Kč |
| Oranžová | 70 Kč |
| Růžová | 70 Kč |
| Fialová | 70 Kč |
| Červenorůžová | 70 Kč |
| Ledová modrá | 70 Kč |
| Citronová žlutá | 70 Kč |
Nástěnný LED profil - P13-1 široký stříbrný

| 1000 mm | 150 Kč |
| 2000 mm | 300 Kč |
LED profil 2SP-W pro police - Bílý

| 1000 mm | 140 Kč |
| 2000 mm | 280 Kč |











